Wpis z mikrobloga

@K8zZ61m 10 lubi żreć dysk.
Popatrz czy Ci w międzyczasie nie zarzyna dysku.
#!$%@? akrualizator offica jeździł mi po dysku co drugi dzień mimo że nigdy go nawet nie używałem.
@K8zZ61m: GTX 960 referent czy niereferent?
Rozumiem że może nie mieć portu DVI-I(Nie DVI-D czy inny). Jeżeli jednak ma DVI-I, z tego portu wyciągniesz sygnał analogowy do monitora VGA.
https://www.morele.net/adapter-av-gembird-adapter-dvi-a-vga-24m-15f-a-dvi-vga-267788/
Jeżeli w menadżerze urządzeń listuje Ci obydwie grafiki (integrę i dedyka) to zobacz przez afterburnera/HWMonitor/GPU-Z której grafiki używają gry.

Jak używają dedyka i wychodzą takie kwiatki, to obstawiał bym problem/wąskie gardło z przesyłaniem grafiki po PCIe do integry lub problemy ze
@sirpingus: Gry potrafią lagować z praktycznie dowolnej przyczyny - 2 różnego rodzaju kontrolery podłączone do komputera (pad + kierownica), integra, tryb wielu ekranów, przestarzałe biblioteki (polecam driver booster) czy niewłaściwe ustawienia sterownika.
@Xerdur: i musiałeś ująć integra, zaraz ja wyłącze i zobaczymy cwaniaczku, nie mam kasy żeby kupować co nowa kartę graficzna przejściówki bo ta nie ma hdmi
@K8zZ61m: Ale po co o tym piszesz? Każdy ma jakieś problemy. Ja ci tylko doradziłem jedyne rozsądne rozwiązanie. Podłączenie monitora do płyty a nie do karty dedykowanej jest po prostu błędem. Tak samo jak z podłączeniem audio do płyty głównej, a nie do DAC'a lub karty dźwiękowej. To, że sprzęt będzie wykrywał to jedno, ale obraz i tak będzie generowany przez integrę.