Wpis z mikrobloga

Jeżeli jestem teraz na umowie zlecenie od początku kwietnia do 1 maja a chciałbym teraz zrezygnować (dostałem dużo lepszą ofertę na UoP) to czy powinno mi zostać normalnie wypłacone wynagrodzenie? Mam stawkę godzinową. W umowie mam zapis "W przypadku niewykonania zlecenia w terminie, wykonania go wadliwie lub w sposób nienależyty Zleceniodawca ma prawo do pomniejszenia wynagrodzenia lub anulowania zlecenia bez odszkodowania" czy zerwanie umowy przed czasem również zalicza się jako niewykonanie jej w terminie? ()
#praca #pracbaza #prawo
  • 7
@jezely_pan_pozwoly: @hvshv: Czyli nie powinno być problemu z tym że zerwę ją wcześniej? O okresie wypowiedzenia nie ma w umowie żadnej wzmianki. Zaciekawiła mnie jednak kwestia wynagrodzenia jakie wypracowałem już w tym miesiącu (96h).
Btw to też taki troche obóz pracy XD kamera na każdym kroku i to nie ze względów bezpieczeństwa tylko non stop siedzą i patrzą jak pracujesz
@krygv umowa smieciowa ma to do siebie że z tego co mi wiadomo nie obowiązuje Cię okres wypowiedzenia, co innego w przypadku jakbyś miał o dzieło na miesiąc i np zrezygnował. Wtedy to "dzieło" załóżmy że nie było by skończone i wtedy mógłby być kłopot z wynagrodzeniem