Wpis z mikrobloga

To będzie chyba najlepsze miejsce na rozpoczęcie poszukiwań - a może i ktoś jeszcze na tym skorzysta, wtedy będzie spoko.

Szukam ludzi, którzy będą zainteresowani stworzeniem polskiej grupy wsparcia "No more nice guy" - książka Glover'a odmieniła moje życie więc o ile Ci się chce może odmienić i Twoje. Kim w skrócie jest "Miły Facet"?

Someone who is trying too hard to please others while neglecting one's own needs, thus causing unhappiness and resentfulness.


Punktem zwrotnym jest zdanie sobie sprawy ze swojego problemu - później to już tylko mozolna praca nad sobą.

Są chętni? Jakieś pytania? Chętnie odpowiem.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #nomoreniceguy #nmng nie wiem może jeszcze #zwiazki i #psychologia
  • 13
@karazek: Po prostu pewne rzeczy nie są do przerobienia samemu - nie widzisz ich/nie potrafisz rozpoznać. Grupa wsparcia jest zresztą polecana przez autora - wiadomo, że najlepiej gdyby prowadził ją specjalista no ale z braku laku możemy sami siebie wspierać. Poza tym potrzebuję pomysłu gdzie można by było takie spotkania organizować - wiadomo, że wszystko by się działo online a, że nie umiem into discord'y to szukam inspiracji.
@karazek: Gites - w takim razie jest Nas już dwóch; masz jakieś propozycje odnośnie miejsca "spotkań"? Myślałem nad jakąś platformą na której będzie można swobodnie porozmawiać - ale tak jak pisałem, póki co bez pomysłów.
@karazek: Wychodzi na to, że discord będzie najlepszym pomysłem - konto mam ale stworzenie czatu przerasta moje umiejętności - także gdyby Ci się chciało to będę wdzięczny za pomoc.