Wpis z mikrobloga

Planet plus to mega naciągacze. Wiem jak to działa, rzekomo wysokie cashback a uznają połowę. To u innych niby mniej ale za to wszystkie transakcje rozliczane są prawidłowo.
#planetplus
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To się ciesz. Ostatnie promo z urodzinami Ali to był dramat. Kolejna akcja planetplus i kolejna wtopa z działaniem aplikacji i termometru. Teraz piszą że inna transmisję oglądałem :/ serwer im padł a transmisję oglądało około 90 osób które skutecznie zabiły serwer chyba na Pentium I
  • Odpowiedz
@eryk1000: a co ma oglądanie transmisji i termometru do nienaliczenia cashbacku? Mogłes oglądać wtedy nawet redtube, podstawowy cashback powinien się naliczyć. Gdzies tu ta historia nie klei się
  • Odpowiedz
@eryk1000: Eryku i po co ten wpis? Na priv już wyjaśniliśmy. Zajrzyj na swoje transakcje i obejrzyj transmisje termometru, a zobaczysz, że robiłeś zakupy, kiedy termometr był wyłączony...
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: Ja też Wam napisałem priv. Fajną promocję zrobiliście. Serwer i aplikacja leżała. Chaos w komentarzach na FB. A jak sobie nie radziliście z problemem to trzeba było wyłączyć całkowicie transmisję a nie transmitować fałszywe okno. Mogliście nawet oficjalnie w tym oknie np wzmiankę wielkimi literami napisać, że nie działa, nie radzicie sobie. Tyle szumu narobiliście, reklam, człowiek czas stracił na czekanie przed tym co zawiodło z Waszej strony. Zresztą
  • Odpowiedz
@eryk1000: Ale Eryku, termometr działał prawidłowo podczas transmisji. O jakim fałszywym oknie mówisz? Powtórzę raz jeszcze, wejdź na swoje konto AliExpress i sprawdź godziny zamówień, a następnie włącz naszą archiwalną transmisję i porównaj godziny. Jesteś jedyną osobą, która zrobiła zakupy pomiędzy termometrami, więc pewnie oglądałeś transmisję, ale nie na żywo...
  • Odpowiedz
@eryk1000: równie dobrze mozesz teraz odpalić sobię transmisję i robic zakupy :)
Ktoś tu nie o garnął, że na FB oglądał archiwalny termometr. Na Youtube trudniej było o pomyłkę a do tego status termometru był szybciej niż na FB.
Eryku... a co do płatności... nie mam nawet #60groszyzawpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
widmo82 - @eryk1000: równie dobrze mozesz teraz odpalić sobię transmisję i robic zaku...
  • Odpowiedz
@eryk1000: zgadza się, na początku coś nie pykło, musieli restartnąć się, ale parę minut później działał termometr. Jeśli masz rozbieżności w transakcjach jak pisze @planetplus to niestety, ale skłaniałbym się jednak do stwierdzenia, ze nie oglądałeś bieżącej relacji a historyczną.
  • Odpowiedz