Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Natknąłem się w internecie na poniższy komentarz, który dostał mnóstwo plusów. Osobiście z tym nie zgadzam ponieważ kobieca hipergamia nakazuje #rozowepaski celować w #niebieskiepaski będące wyżej w hierarchii. Istnieje też opcja, że napisała to różowa z kompleksami wiedząca, że nie będzie w stanie utrzymać przy sobie chada. Co o tym myślicie?

tagi dla atencji #redpill #przegryw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Natknąłem się w internecie na poniż...

źródło: comment_CuBWs2vv1s7HbP5FceMk49t0SOeLgU3x.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a znasz różową bez kompleksów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

sam sobie odpowiedziałeś.

ja mając bardzo fajną osobowość (¯\_(ツ)_/¯), akceptując się w 85%, mając ogromny dystans i nie mając problemów w przyciąganiu do siebie ludzi i utrzymaniu ich (jeśli tego chce i się staram) też nie chciałabym byc z kimś widocznie atrakcyjniejszym ode mnie. ciągle czułabym się niepewnie wiedząc, że może sobie znaleźć kogoś atrakcyjniejszego bez
  • Odpowiedz
OP: @promyczek_94: czy to właśnie ta niepewność nie zwiększałaby twojego pożądania wobec znacznie atrakcyjniejszego niebieskiego? Mówi się, że kobiety właśnie takie emocje nakręcają najbardziej

Im chodzi nie o atrakcyjniejszego, tylko ładniejszego, czyli pewnie jakby był taki zniewieściały mocno, stroił się, malował, godziny przed lustrem.


ci ładni nie maja problemów z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to byłoby cholernie męczące. osobiście bardziej cenie sobie poczucie bezpieczeństwa i stabilności w związku. a bezpieczniej czuje się z osobą, która jest na tym samym lub bardzo podobnym poziomie atrakcyjności. ¯\_(ツ)_/¯

hm. nie wiem. nie wypowiem się bo nie wiem jak wygląda taka zniewieściała osoba. nie spotkalam chyba nigdy. :v
  • Odpowiedz