Wpis z mikrobloga

[DLUGI WPIS]

jakis badacz socjolog powinien sie zajac tematem wykopkow proszacych o lestlima.
widac ze ogladaja to gowno jak my ludzie ktorzy za to gowno zaplacili 50pln aby miec swiety spokoj.
ale zamiast po prostu skombinowac sobie jakos to 50pln beda codziennie prosic o te linki, dzien w dzien, tydzien w tydzien i miesiac w miesiac.
ktos juz dzisiaj napisal ze wystarczyloby jakby butelek troche nazbierali, ja sugerowalem dalszy udzial jako statysci BB (brawo chlopaki!).
niektorym chodzi niby o to ze nie chca tvn-owi dac zarobic, no smiech na sali na pewno nie daja kasy jakis zjebom ciagle nawet o tym nie wiedzac, ciagle to wszyscy robimy. to takie same tlumaczenia jak meneli na ulicy ze sie nie wezma do roboty bo sa przeciwnikami establishmentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale serio o co chodzi? tacy biedni jestesmy? ja bym w latach 90tych jako gowniarz byl w stanie skombinowac 50pln, albo po prostu namowil np. mame aby to wykupic.

#bigbrother
SieLongGha - [DLUGI WPIS]

jakis badacz socjolog powinien sie zajac tematem wykopko...

źródło: comment_sOXA4hBAHn7iCvQ5cAdY4kD3e5QFPj97.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SieLongGha a ja nie śpię i powiem ci czemu nie zapłacę - prosze o linka z nudów, jeśli ktoś ma to super, jeśli nie to odpalam cokolwiek innego. To coś typu włączę tv, jak nie będzie nic ciekawego na jedynce to pogapie się na coś na tvn
  • Odpowiedz