Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Nie ma potrzeby aby robili to lekarze, od tego są panie kosmetolog - jest taki kierunek studiów medycznych. Kosmetyczka to bez studiów, po kursach bez niezbędnej wiedzy w tej dziedzinie.
  • Odpowiedz
Oj, zaufaj, że większość kosmetologów po studiach to głąby jakich ze świecą szukać na studiach humanistycznych.


@Booty_Gurl: Nie korzystam z ich usług, więc nie wiem. Myślę, że jak w każdym zawodzie trafiają się też czarne owce :/
  • Odpowiedz
@jmuhha: tylko lekarz. 1. Ma adrenalinę w razie czego. 2. Wie gdzie są rozmieszczone nerwy i w jak się zachować ,jeśli coś pójdzie nie tak. Lekarz zdaje sobie sprawę jakich leków/ substancji w tedy nie należy zażywać i dlaczego. Jeśli pojawi się błąd w sztuce, masz możliwość odwołania się do odpowiednich instytucji, w przypadku kosmetyczki której kapitał firmy to 5000 i b. Często brak ubezpieczenia od błędów nie życzę wpadki.
  • Odpowiedz
@Freakz: Mam kilka koleżanek, które kończyły kosmetologię w różnych rocznikach na różnych uczelniach. Uwierz, że to nie czarne owce, a zdecydowana większość dziewczyn, które kończy te studia. Mało tego, oprócz ekstremalnej durnoty to na dodatek potrafią nie mieć za grosz poczucia estetyki. Dlatego od lat kieruję się zasadą, że nie tytuł czy nazwa firmy jest ważna, a wiedza i dobre opinie o usłudze. Jak dla mnie botoks mógłby wykonywać i pan
  • Odpowiedz
a wiedza i dobre opinie o usłudze. Jak dla mnie botoks mógłby wykonywać i pan Miecio z parkingu jeżeli by miał odpowiednią wiedzę i warunki.


@Booty_Gurl: To prawda, studia nigdy nie czynią z człowieka dobrego specjalisty. To tylko taka podstawa podstaw.
  • Odpowiedz