Wpis z mikrobloga

@bartosz-rafonikz typie, każdy był zielonką i jakoś to przeżył a ty od razu wyskakujesz z przekleństwami i się psujesz jakbym ci coś zrobił. Koleżanka bardzo trafnie zdiagnizowała kij w dupie a somoświadomość to pierwszy krok do lepszego ciebie. Czy coś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bartosz-rafonikz: po pierwsze @harpiowata: to dziewczyna. Po drugie nie ryzykowalbym spotkania z dziewczyną z wykopu, na dodatek grającej w gry... To, że będzie wyglądać jak "mimi", jest tak mało prawdopodobne jak wygrana w Totka... I serio skończ już te dyskusję. Bialorycerze i przegrywy zaraz Cię zjedzą :)
  • Odpowiedz
@bartosz-rafonikz jeszcze raz - uważasz, że podam swoje imię, nazwisko, zdjęcie jakiemuś randomowi z internetu? xD nie chce mieć zlewów. A chcąc nie chcąc, w swoim mieście jakoś jestem znana.
Zobacz moje wpisy, zawsze pisze że jestem ze śląska, więc to nie będzie żaden problem aby się spotkać.
Miło, że sam mówisz sobie, że osrasz majty xD
  • Odpowiedz
@bartosz-rafonikz: ej, ej ale na #!$%@? sie do mnie prujesz? Ja Ci kulturalnke wytlumaczylem czemu tak do Ciebie piszą, a Ty odrazu z mordą do mnie. Takze zachowuj sie trochę piesku, bo szczekasz głośno, a pewnie jestes takim shitsu. W gości z brudnymi butami sie nie wchodzi tylko podaje rękę domownikom.
  • Odpowiedz
@Patey: nie pruje się do Ciebie, mam tylko i wyłącznie problem do niej, ze robi sobie pożywkę z takich zielonek jak ja :) może dupa jej urosnie bo od siedzenia i pisania tych jej postów śmiesznych sama nie urosnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harpiowata: okej. Co prawda jestem ze Szczecina i zapewne jestem dużo starszy, ale co jakiś czas jestem w Katowicach. Więc jeśli będziesz odważna i chętna na piwo, z ogromną przyjemnością. Jeśli mylę się, publicznie na wykopie przyznam się do tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harpiowata: zapamiętam. Tymczasem miłej niedzieli :) @bartosz-rafonikz: akurat to, że nie daje zdjęcia na wykopie, to nic dziwnego. Nieważne jak by wyglądała, zaraz by dostała 10tki penisów na PW. Mówię serio, tak już jest na wykopie...
  • Odpowiedz
@harpiowata: albo po prostu nie masz co w zyciu robic, siedzisz i tylko szukasz co tu złowić, żeby się dowartościować. Ja sobie szukałem ludzi do grania, a nie dyskutowania, ale mam taki charakter ze jakieś pety z neta mi nie będą mowic, co mogę co nie. Pozdro i kończmy jak nie chcesz się na meeta dogadać
  • Odpowiedz