Wpis z mikrobloga

Moim operatorem jest #orange. Skończyła się właśnie umowa abonamentowa i przeszedłem na kartę Orange Yes. Aktywowałem od razu pakiet cykliczny na rozmowy, SMS i Internet 15 GB. O ile dwa pierwsze rzeczy działają to transmisji danych brak. W #smartfon #huawei p9 lite wszystko włączone jak w abo ale nic nie działa w temacie internetu, nawet ikonka transmisji się nie wyświetla. Z Orange brak kontaktu. Wie może ktoś o co tu chodzi?
  • 7
@anthoris: miałem coś takiego w play, sprawdziłem w drugim telefonie i to samo. Wiec to nie była wina tele. Okazało sie, ze ta karta SIM miała zablokowany transfer danych... wiec odblokowali go w punkcie i hula
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anthoris: pokaż jakie usługi masz aktywne w aplikacji mój Orange. Jesteś pewny że aktywowałes wersje z internetem zamiast np tej. W razie czego dzwoń na BOK.

Pa jeśli przenosiłes w solonie i robił to za Ciebie konsultant powinien zmirgrowac Cię do Orange free. Jest to zapisane w regulaminach. Orange Też to stara taryfa w której nie dostajesz np netu po doładowaniu.
archi3 - @anthoris: pokaż jakie usługi masz aktywne w aplikacji mój Orange. Jesteś pe...

źródło: comment_03VCPObVZHg0gBeN7B8l30vyBiBEt7tI.jpg

Pobierz
@archi3 aktualnie taryfa to Orange yes. Aktywowałem za 25 zł (na miesiąc) taryfę z no limit SMS, rozmowy oraz 15 GB na start + 1gb za każde odnowienie taryfy.
Teraz widzę że nawet dodatkowych GB nie dostałem za doładowanie konta bo to Orange yes a nie free. Zmieniają taryfy bardzo szybko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anthoris z tym ostatnim to się nie zgodzę. Te taryfy mają ok 3-4 lat. Jeśli tak aktywowałes to co piszesz net powinieneś mieć tyle że mniej. Po miesiącu zmień taryfę i wlacz od nowa pakiet teraz wystarczy pogadać ma czacie w Orange i powinni naprawić