Wpis z mikrobloga

  • 75
Fandom #starwars jest jakiś toksyczny. To jest niepojęte, jak fan serii jest jednocześnie jej największym wrogiem. Czytając opinie po teaserze, dowiedziałem się, że film ten będzie #!$%@? (xD). Jak Lucas wypuścił prequele to ludzie się wkurzali o wiele rzeczy, w tym midichloriany i Jar Jara. Dla wielu te filmy mogłyby nie powstać. Teraz ZBRODNIA BO DISNEY PSUJE STAR WARSY. Serio? Czekam na kolejne filmy za kilka lat i kolejny płacz. Jestem fanem tego uniwersum od dziecka i mimo, że uważam 7 epizod za niemal reebota"Nowej Nadziei", to lubię go oglądać. Tak samo podoba mi się 8, która jest serio (dla mnie) świetną częścią. Na epizod 9 również pójdę do kina i będę się dobrze bawił, gdy tylko zobaczę kultowe napisy początkowe. Bo star wars to dla mnie ukochana seria. Mimo tego, że są rzeczy które mi się nie podobają, to ostatnie co bym zrobił to plucie na te filmy, a zwłaszcza na ten, który jeszcze się nie ukazał w kinach. Co innego konstruktywna krytyka i dyskusja, a co innego publikowanie jakichś wysrywów w stylu "POSTAĆ AZJATKI WCIŚNIĘTA ŻEBY BYŁO POPRAWNIE POLITYCZNIE". Dajcież spokój.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jadugar Idealnie ujęte moje przemyślenia. Też nie rozumiem hejtu jaki wylewa się na twórców. Wiadomo, klimat dawnych epizodów ciężko jest powtórzyć w obecnych czasach, ale to nie powinno przekreślać ich odbioru. Widać nie każdy "fan" może zrozumieć zmiany jakie zachodzą we wszystkich wytwórniach.
  • Odpowiedz
@Jadugar: No ale przecież, że episode VIII to #!$%@? porażka nie jest żadnym kłamstwem. #!$%@?, bezużyteczna i wciśnięta na siłę postać Rose to tylko wierzchołek góry lodowej. Patrz statek robiący kamikaze za pomocą napędu nadświetlnego co kompletnie #!$%@? jakiekolwiek lore star wars.
  • Odpowiedz
idać nie każdy "fan" może zrozumieć zmiany jakie zachodzą we wszystkich wytwórniach.


@obitaktorobi: Jakie zmiany we wszystkich wytwórniach? Symbolika i wzorce w nowych filmach dla młodzieży mogą im tylko zaszkodzić. Bohaterami są jednostki, jak Rey które siłę dostają za darmo żadnej bez pracy nad sobą i żadnego treningu- wystarczy, że obalają stary porządek. Fabuła jest kompletnie nieistotna, tylko efekty, które w dodatku szybko się nudzą i starzeją w odróżnieniu od
  • Odpowiedz
@Jadugar: Za to Ty podchodzisz do tego wprost przeciwnie- zero krytyki, bo to star warsy, i tak pójdziesz do kina. VII cześć była znośna, natomiast VIII to był taki chłam z debilnymi rozwiązaniami, że momentami miałem ochotę wstać i zrobić rundkę wokół kina, żeby rozchodzić żenadę. Po czymś takim na pewno nie pójdę na najnowszą cześć
  • Odpowiedz
@Jadugar: generalnie to star wars ma taki problem, ze srednie filmy (tak nawet ta ubóstwiania stara trylogia) wykreowały genialne uniwersum ktorego potencjału nie wykorzystują filmy a ksiazki czy np wojny klonow ktore sa swietne w późniejszych sezonach.
  • Odpowiedz
@Jadugar Spójrz na to, jak ludzie jarają się powrotem palpatine'a i lando. Dowodem na to, jak źle odbierana jest nowa trylogia jest to, że wszyscy mają w dupie losy jej bohaterów, a szał robią powracające stare postacie. Normalnie jak w jakimś tasiemcu gdzie spada oglądalność, więc przywracają z martwych starą postać
  • Odpowiedz
Tak samo podoba mi się 8, która jest serio (dla mnie) świetną częścią.


@Jadugar: No to fajnie, że jest dla CIEBIE świetna częścią, ale dla większości fanów SW jest #!$%@?ą porażka. Przyjmij to do świadomości.
  • Odpowiedz
@Jadugar: no daj spokój, za zabiegi takie jak kolorowa pani generał która ustawicznie odmawia przekazania swojego planu załodze w chwili śmiertelnego zagrożenia, a potem z dupy się okazuje że łamie wszystkie prawa uniwersum ale jednak uratowała wszystkich, albo motyw z wyprawą na planetę bogoli która nic nie wniosła do filmu poza jakimiś durnymi sloganami na poziome bravo girl typu "wojna to najlepszy interes" xD i jak tym zwierzątkom ciężko, za
  • Odpowiedz
Patrz statek robiący kamikaze za pomocą napędu nadświetlnego co kompletnie #!$%@? jakiekolwiek lore star wars.


@kubulek: nie zesraj się xD
To co ta babka zrobiła ma swoje logiczne uzasadnienie.
  • Odpowiedz