Wpis z mikrobloga

Jak w grupie #vag są sterowane zamki centralne w samochodach T5 #multivan z roku 2005r?
W etkce znalazłem trzy rodzaje zamków bez centralnego,z centralnym i z centralnym uruchom. falami radiowymi.
Mój ma centralny otwierany z pilota czyli w każdym zamku jest moduł z radiem który odbiera sygnał otwórz i zamknij?
Musze wymienić dwa zamki kierowcy i pasażera bo przestały działać.
i nie wiem jaki zamek kupić ten
https://www.czesciauto24.pl/search?keyword=3B1837015AT
czy ten wystarczy może kablem da się to jakoś sprawdzić?
https://allegro.pl/oferta/zamek-silownik-drzwi-lewy-przod-vw-caddy-t5-polo9n-7198126706?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Zjk4ZGM4NGEtZmJkOS00NDQ2LTgxNTYtMzAwNDhiYTM2ZWU5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=fd20e077-ff5b-4c68-91c2-8c08fcf83c96
#audi #vw #volkswagen #multivan #t5 #autoelektryk #elektryksamochodowy #elektronika #vcds #rosstech #seat #golf #passat #polo
ZidaneNS - Jak w grupie #vag są sterowane zamki centralne w samochodach T5 #multivan ...

źródło: comment_qkONkRJQrOK4kodCeRfnwNdMOGS5v4h4.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@jedyny_wolny_login: nie no zamki pneumatyczne(np w A3 8L taki mam) były wcześniej a ten bus na pewno ma już elektroniczne z silniczkiem tylko pytanie skąd bierze sygnał z pilota
A ten model co jest podany w etce można jakoś sprawdzić w busie?
  • Odpowiedz
@ZidaneNS: głowy nie dam, ale możliwe że prostsze modele pozbawione są pewnych microswitchy, które służą do kontroli stanu zamka. Są też wersje modułu komfortu z alarmem.

Najprościej dobrać po kodach wyposażenia. Masz je w katalogu i na nalepce w samochodzie. Porównaj je.
Lub skorzystaj z katalogu (7zap), który szuka po VIN-ie (ale to nie zawsze działa).
  • Odpowiedz
@ZidaneNS: Sprawdź na tej stronie. To jeden z moich niedokończonych projektów. Przepisałem kody, ale mogłem gdzieś się rypnąć. Co do tego co zaznaczyłeś na żółto... Założyłem, że może to być QG1, czyli auto przygotowane do normy "Long-Life".

A sygnał z pilota odbiera moduł komfortu.
  • Odpowiedz