Wpis z mikrobloga

@GlobalEliteShop: g305 jest mała więc raczej odpada, chociaż sama myszka jest w porządku, to taka g203/g102 z poprawionymi przyciskami i rolką. Z wad: główne przyciski chodzą trochę za lekko, pokrywa baterii trochę skrzypi, logo już mi się ściera (mam ją jakiś 3-4 miesiące), ze standardową baterią jest ciężka i źle wyważona, a ze względu na brak kabla nie można go wymienić na taki z cheatami #pdk ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: aha, ja lubię lekkie XD. Tak jeszcze mi się przypomniało, że na reddicie narzekali na wysoki LOD, więc właśnie sprawdziłem i jest mniejszy niż jeden CD, więc chyba nie jest tak źle, mi w każdym razie nie przeszkadza. Podobno też DPI w sensorze Hero jest inne w porównaniu do PMW3366, tzn. 800 DPI w Hero to 850 w PMW3366 (albo na odwrót, nie pamiętam), ale tego nie mam jak sprawdzić.
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: Może popatrz za myszkami Trusta GTX są przynajmniej o połowę tańsze niż te które podałeś, są masywne i posiadają dużo przycisków funkcyjnych. Ja osobiście posiadam Trusta GTX 148 i jestem bardzo zadowolony, tylko nie spełnia twojego warunku, że ma być bezprzewodowa.
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: ja polecam logitecha g703 kupilem ja 10 miesiecy temu i mam ja do dzisiaj 0 problemow, super mi sie z niej korzysta bardzo wygodna jednak cena moze troche odstraszac (ja kupilem ja na promocji za 299), jednak uważam ze jest warta swojej ceny.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@resthns: faktycznie trochę droga, ale jak ma służyć dłuższy okres czasu to do przełknięcia. Wiem że głupie pytanie ale jak długi masz palec środkowy? ;) Bo się ciągle zastanawiam czy nie będzie za mała, ona widzę ma ten sam rozmiar co g603
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: za długiego palca srodkowego nie mam, w najgorszym przypadku lekko mi wystaje poza ppm jednak nie odczuwam przez to zmęczenia, najlepiej by bylo jakbys mial opcje w sklepie wziac ja do dloni ja tak akurat zrobilem w x-komie bo akurat mieli ten model to sprawdzilem sobie od razu w sklepie i ja kupilem na promce wtedy, a jak nie masz takiej mozliwosci to zawsze mozesz wykorzystac tez prawo zeby zwrócic
  • Odpowiedz