Wpis z mikrobloga

@medykydem to jest #!$%@? błogosławieństwo. Sprawdzasz numer i jak jakiś spam, to #czarnolisto i koniec.
Ostatnio dzwonią do mnie jakieś dzbany niewiadomo skąd. 2-3 razy odebrałem, jak czekałem na kuriera czy jakiś inny telefon, ale po drugiej stronie cisza. To walcie się, jak tak chcecie sprzedawać xD
  • Odpowiedz
studentki WWF


@mk321: *studentki z WWF. World Wide Fund, taka organizacja pozarządowa, wolontariusze chodzą po domach zbierając podpisy i kasę na różne cele. U mnie akurat były to zawsze +-20 letnie dziewczyny. Możesz kojarzyć logo z pandą, dość charakterystyczne.
  • Odpowiedz
Nigdy nie odbieram od nieznanych numerow. Jak ktos cos chce to zadzwoni 2 raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wojbody: za drugim razem nadal bedzie nieznany ;>
Czy uznajesz, ze juz widziales i mozesz odebrac?:D
  • Odpowiedz
kwintesencja wykopu, koniobijcy oglądający anime boją się odbierać telefon, zaraz padnę ze śmiechu


@LegoCiemnyLas: jest jeszcze kilka innych scenariuszy - np ludzie prowadzący działalność gospodarczą, których dane są dostępne publicznie, bo nie podlegają ochronie. Tacy są w każdej bazie marketingowej i mają po kilkadziesiąt+ niechcianych telefonów na dzień (że o setkach mejli nie wspomnę).

Inny przykład - wystarczy mieszkać na niskich piętrach żeby ci domofon dzwonił non stop bo "poczta",
  • Odpowiedz
klasyka, jak z dzwonkiem do drzwi, jak się nie spodziewam paczki to nawet nie podchodzę, bo po co? ( ͡º ͜ʖ͡º) Średnio mi się chce gadać z Jehowymi, studentkami z WWF czy gościem, który próbuje mnie namówić na zmianę dostawcy prądu.


@macadamia: Jeszcze z 10 lat temu moi rodzice byli oburzeni że u mnie jak dzwoni domofon a nikogo się nie spodziewam to się nawet
  • Odpowiedz
@LegoCiemnyLas: cenie swoj czas. Jesli mi sie pojawia info, ze dzwoni telemarketer, to na cholere mam odbierac? Zwlaszcza jak niektorzy potrafia dzwonic 2-3 na godzine (choc ci na szczescie zdarzaja sie rzadko)
  • Odpowiedz