Wpis z mikrobloga

@Ripper: Kolego, a może ty jesteś jakiś jebnięty i to ciebie powinni sprawdzić pod kątem pedofilii. Mam tu konto od wielu lat, korzystam codziennie i ani razu na nic pedofilskiego nie trafiłem.
  • Odpowiedz
one powinny być blokowane w momencie uploadu, czy podlinkowania, a nie po losowej reakcji moderatora


@Koliat no spoko, ale tak jak powiedziałam - to nie wina apki. Na fejsie tez zdarzają sie niecenzuralne treści wrzucane przez jakichś prymitywów z bangladeszu ale to nie aplikacja zamieszcza te treści.

To musi być fejk bo nie wierzę że apple store przejął sie takim zgloszeniem jakiegos nudzącego się randoma z mirko
  • Odpowiedz
@Ripper: Bardzo #!$%@? dobrze. Marzę o tym żeby w internecie pojawiło się równie świetne miejsce jak Wykop i mirko który był w okolicach 2012-15 roku. Świetna, niezwykle pomocna i inteligentna społeczność, ciekawe treści. Teraz wykop przypomina piaskownicę, wylęgarnię patostreamów, przegrywów życiowych, mizoginów oraz prawaków i lewaków najgorszej maści. Każda dyskusja w gorących to gównoburza. Do tego dochodzą te pedofliskie treści na które sam się raz natknąłem. Obrzydlistwo.

Wchodzę tu właściwie
  • Odpowiedz
Mam tu konto od wielu lat, korzystam codziennie i ani razu na nic pedofilskiego nie trafiłem.


Argument zamiatający dyskusję. Można się rozejść. Bo przecież użytkownik @Ivan777 nigdy się na coś takiego nie natrafił więc w czym problem?
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Wina serwisu dostarczającego usługę. ten dramat ciągnie się od wielu tygodni, wystarczająco dużo czasu żeby wprowadzić dodatkowe zabezpieczenia, które uwaga - są gotowe, jak np. https://www.microsoft.com/en-us/photodna - wystarczy użyć API przed zaakceptowaniem linka ze zdjęciem / uploadem. Może to nie jest trywialne dla istniejącego dużego serwisu jak wykop, ale też nie może trwać tyle czasu - oznacza to że sprawa nie ma odpowiedniego priorytetu i Białka i musi się
  • Odpowiedz
jak nie chcesz tego oglądać to myślę, że skuteczniej będzie kliknąć krzyżyk w prawym górnym rogu


@bsd_u: świetna porada, doskonała dedukcja xD. Rozumiem w takim razie że ty chcesz to oglądać skoro tu zostajesz?
  • Odpowiedz
@bsd_u: jezu, ale zrozum że jest bardzo wiele osób które takie treści widziały, w tym ja. To że problem Ciebie nie dotyczy nie znaczy że go nie ma i że Ciebie może nie dotknąć. A uwierz mi że nie chciałbyś tego widzieć.
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: @ivan777: ja nie wiem czy wy zyjecie w jakims alternatywnym wymiarze, czy uwazacie ze ciagle posty na glownej o tym ze jest cp to tak dla beki, taki zbiorowy zart? Nie wiem, nie rozumiem, o czym wy w takim razie mysleliscie jak ciagle sa skargi na te treści, skargi plusowane setkami? To nie jest ani nowy ani tuszowany temat.
Wiem ze pierwotnie karchany tagowaly #prokuratorboners
  • Odpowiedz
  • 0
@peetee: Biadolisz jakby Tobie oczy od tego wypaliło. Pewnie sam to wrzucasz przez TORA, a teraz biadolisz jaki to biedny poszkodowany jesteś.
  • Odpowiedz
@peetee: Napisz mi jeszcze że pewnie lubię oglądać CP. Nie.

Możesz nie oglądać świeżych postów z rana, ograniczyć się do gorących, Panie Wrażliwy.

Ja sam nigdy nie natrafiłem na CP.
  • Odpowiedz