Wpis z mikrobloga

  • 5
Dlaczego gry komputerowe już tak mnie nie bawią jak kiedys... Wtedy to zanurzalem się w ten świat i byłem wręcz zaczarowany. A teraz? Gram i się nudzę #!$%@? i mam poczucie że marnuje czas i zerkam ciągle na zegarek. A kiedyś grałem 12h bez przerwy.

Czy dorosłem ?

Mam 24 lata.

#gry #fantasy
  • 20
  • Odpowiedz
@LZBNZ: zależy jaka gra, mam podobnie, więc tytuł musi mnie zadowoli, taki wiedźmin 3 na przykład mnie zadowala, ale przy morrowindzie, oblivionie, herosach już nie mogę spędzić spokojnie czasu, mam tak jak Ty
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@MarianKolasa miałem to przy wiedźminie 3. Bardzo dobra gra i świetnie się przy niej bawiłem.

Brakuje mi gier tego typu. Stary Gothic remaster byłby cudowny
  • Odpowiedz
Stary Gothic remaster byłby cudowny


@LZBNZ: widzisz, w tym trochę tkwi problem (a przynajmniej u mnie tak było) - sięganie do dobrze znanych staroci :/ Trzeba coś nowego, nieznanego ruszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LZBNZ: problem każdego starzejącego się gracza ;) rozwiązaniem dla mnie były gry online bo że znajomymi zawsze się dobrze bawię ale fakt single często nudzą. Głównie strategie wciągają gdzie trzeba ruszyć głową trochę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@buteobuteo kupiłem nawet crash bandicoot nsane trilogy bo w dzieciństwie napierdzielałem opór. I żałuję zakupu. 160 zł wywalone do śmieci
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Am4zing tak w ogóle to znalazłem fajne gry w które gram aktualnie :D state of decay 2 ogrywam opór i kingdom come deliverance.
  • Odpowiedz
@LZBNZ: No ja ostatnio mam gierkowy kryzys i każda gra mnie nudzi po 30 minutach i ją porzucam, ostatnie gierki w którą grałem ~100h to Wiedźmin 3 i GTA 5 xd
  • Odpowiedz
Mnie też nudzą, kupiłem pół roku temu PS4 i nawet parę gier ukończyłem i te najlepsze czyli GoW, tLoU, Uncharted itd ale od lutego już nie gram a mam dużo gier nakupowanych.. Chyba gry już mnie nie bawią,
  • Odpowiedz