Wpis z mikrobloga

Zwykła kontrola drogowa, alkomat i potem bagieta pokazał palec i kazał mi za nim wodzić oczami. Cyk czerwone niby oczy, a rano kupiłem sobie nowe soczewki, bo aktualne są zużyte+ urodziny kuzyna wczoraj były to trochę zmęczony jestem. Nie mogę prowadzić samochodu w przeciągu następnych 24h (sic), grozi mi mandat 500 euro. Wszystko wyjaśni się w przeciągu paru tygodni aż wyniki przyjdą
@CzuapDeBejs: Z czym zastrzyk?

"Purpose. The implications of potential false-positive urine drug screen (UDS) results for patients receiving commonly prescribed medications were evaluated.Summary. A comprehensive literature review was conducted to identify false-positive UDSs associated with all clinic formulary medications, as well as com-mon nonprescription medications. The references of each report describing a medication whose use was associated with false-positive UDS results were also reviewed. If a class effect was suspected, additional
@Jakis_Leszek oczywiście, jedna notatka sporządzona na komendzie, druga w szpitalu. Bagiety nie chciały dać wiary, że nie waliłem nic w przeciągu tygodnia, a zapalonego jointa tydzień wcześniej nie wykryło a niby powinno xd Dzięki za info o tym ibu(ʘʘ)
@CzuapDeBejs: pamiętaj, w polszy bycie pod wpływem jest legalne. Nielegalne jest posiadanie. Zawsze można powiedzieć, że nie masz pojęcia jak substancja znalazła się w twoim organizmie.
@CacyIsBack nic się nie wyjaśniło na krwi. Wyniki badań przyjdą za 2-4 tygodnie, panowie bagiety odwieźli mnie ze szpitala na komisariat, ten przyjemniejszy rzucił na koniec "Finger weg von Drogen" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie mogę prowadzić samochodu przez 24h od zakończenia czynności policyjnych