Wpis z mikrobloga

Prawda to, że nowsze wypusty La Yuqawam PH mają mocno zauważalnie gorsze parametry?
Noszę się z zakupem całej flaszki tych niegdyś cudownych #perfumy, ale Iperfumy chyba sufit na łeb się spadł i windują ich cenę z dnia na dzień, gdzie jeszcze wczoraj było to 366zł (co i tak było sporym skokiem) a dzisiaj już 428zł. Czy może to ich stała praktyka i warto czekać aż rozsądek do nich wróci? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 22
@corka_mirka mam la yuqawam i leather Oudh i już jakiś czas planuję porównać te zapachy póki jest jeszcze chłodno, ale katar nie pozwala ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MamutStyle: Do niedawna jeszcze nie wiedziałam o istnieniu Al Haramain, ale ostatnio kupiłam butlę od nich i to był najlepszy cebula deal w moim życiu, jeszcze nie miałam tak tanich perfum, a przede wszystkim o tak dobrych parametrach( ʖ̯)
@ochar: No właśnie... Dlatego też pytam, czy to chwilowa pomroczność czy zbliżanie się do, a właściwie to już osiągnięcie, granicy absurdu ( _) tym bardziej biorąc pod uwagę, że podobno coś tam się ostatnio z nimi popsuło.
@corka_mirka: Też mnie to zastanowiło, ta cena zaczęła tak nagle rosnąć jakoś pod koniec marca, wcześniej było raczej stabilnie i nie przekraczało 300 zł. Jeśli chodzi o parametry to moim zdaniem jest bardzo fajnie. Testowałem stacjonarnie w iperfumach w jakiś czwartek po południu, a w niedzielę rano, po kąpielach, bardzo się zdziwiłem, bo zapach jakby zyskał nowe życie i znów było go czuć na ręce. Więc o trwałość bym się nie