Wpis z mikrobloga

@VCO1: @sell_your_soul: tu nie o to mi chodzi, chodzi mi o zupełnie coś innego a mianowicie o ciągłe tworzenie problemów zastępczych i robienie ze skutków przyczyny: takich właśnie jak nie tolerancja czy radykalizowanie się młodych ludzie. Sytuacja jest w wielu miejscach tego kraju do dupy i to tak zupełnie do dupy, obecnie jest gorzej niż 20 lat temu ( tego nie widać na 1 rzut oka bo tak szkoły wyremontowane,
@camaro98:

tworzenie problemów

po to go ścigają, żeby nie tworzył więcej problemów.

nie ma co się dziwić że ludzie się radykalizują

oczywiście, skoro takie zachowania nie są tępione, co pokazują komentarze pod ww. znaleziskiem.
@VCO1: ściganie kogoś za poglądy nie rozwiązuje problemu a w ręcz przeciwnie tworzy kolejne: owoc zakazany smakuje najlepiej. Jeśli system który mnie dupii coś zakazuje to znaczy że to jest dobre, chyba nie muszę ci tłumaczyć jak ten proces działa. Tu kłaniają sie braki w edukacji oraz wiedzy, dla wielu młodych ludzi prl i komuna jest już za mgłą dlatego mamy taki wysyp komunistów, a co dopiero nazizm który pamiętają już
@camaro98:

ściganie kogoś za pogląd

celowo manipulujesz? Nie za poglądy tylko za ich szerzenie. Poglądów, nawołujących do nienawiści, przez które zginęły miliony ludzi.

taki wysyp komunistów

gdzie masz wysyp komunistów? W PiS najprędzej.