Wpis z mikrobloga

@LeBron_: hurr durr zobaczymy jak się popiszą w eliminacjach do pucharów.
Już się nie mogę doczekać.Daj boże aby na takiej grze jaką w większości prezentują w tym sezonie, awansowali do pucharów.
  • Odpowiedz
@LeBron_: Nie wiem kto się popisze, a kto nie.Legia ma ostatni sezon z współczynnikiem i jeżeli tego nie #!$%@? jak w ostatnich dwóch latach, to może zagrać w pucharach.

Lechia z taką grą to będzie miała problem nawet pierwszą rundę przejść.
  • Odpowiedz
@technojezus: wierzysz, że polskie drużyny w pucharach mogą awansować z jakąkolwiek inną taktyką niż uszczelnienie defensywy i gra z kontry/SFG, czyli to co prezentuje Lechia?
  • Odpowiedz
@technojezus: wytłumacz dokładnie i powoli, o co ci chodzi ze słowami "z takim myśleniem?", bo podejrzewam że nawet ty tych słów nie rozumiesz. Mecze rozgrywane są nie "o szansę gry w LM/LE", tylko "o mistrzostwo Polski". Pomińmy już to, że każdy jeździ po Lechii że gra #!$%@?, ale to ta Lechia właśnie jest w finale PP oraz lideruje Ekstraklasie.
  • Odpowiedz
@LeBron_: Jak pisałem Legia ma szansę o ile chociaż trochę będzie grała.Dwa ostatnie lata grali gówno to i każdy ich klepał.
Inne drużyny będą miały gorzej bo nie będą rozstawione, ale np. Jagiellonia rok temu pokazała że mimo mocniejszych ekip, coś tam można pograć.
Z taką grą Lechii za dobrze nie wróżę.
  • Odpowiedz
wytłumacz dokładnie i powoli, o co ci chodzi ze słowami "z takim myśleniem?"


@technojezus: ekehem

No tak! Każdy kto piszę prawdę, że Lechia przez większość sezonu nic wielkiego nie gra, jest dominowana przez prawie każdego u siebie i często robi obronę Częstochowy nawet z druzynami z dolnej ósemki to nieprawda i ból dupy co
  • Odpowiedz
@6REY1MISTERIO9:

Jeżeli taki styl gry przynosi rezultaty, to tylko skończony kretyn tak grać nie będzie. A Stokowiec mądry człowiek jest.


Zobaczymy do czasu.
Jak pisałem, chciałbym aby Lechia tak grając awansowała
  • Odpowiedz
strach pomyśleć, jak sobie poradzi sobie taka Legia, która w tabeli jest za Gdańskiem dobre pół roku


@LeBron_: Jak będą grali tak jak grają większość sezonu czy jak grali ostatnie 2 lata w pucharach, to znowu dostaną od jakiś Trnaw czy innych Dudelange.Przecież to logiczne.
Legia kolejny sezon gra #!$%@?, a i tak w tej śmiesznej lidze jest druga i traci tylko 3 pkt do Lechii.Ostatnie dwa lata to MP z gówną grą, więc pretensje to trzeba mieć do innych naszych druzyn, że grają jeszcze gorzej od słabej Legii.

no to może nie powinieneś wmawiać wszystkim, że nie mają racji na temat, na którym się
  • Odpowiedz
@technojezus:

Jak będą grali tak jak grają większość sezonu czy jak grali ostatnie 2 lata w pucharach, to znowu dostaną od jakiś Trnaw czy innych Dudelange.Przecież to logiczne.


no to może niech w pucharach zagra drużyna, która jest od Legii cały sezon po prostu
  • Odpowiedz
no to może niech w pucharach zagra drużyna, która jest od Legii cały sezon po prostu lepsza?


@LeBron_: XD ale przecież Lechia i Legia i tak będą grać w pucharach, tak samo jak i dwa czy tam trzy inne kluby z naszej ligi

Jak pisałem.Fart się w końcu skończy i zobaczymy co będzie.
Lechia już pokazywała w ostatnich latach jak się pięknie frajerzyć na samym końcu rozgrywek.
  • Odpowiedz