Wpis z mikrobloga

@LeBron_: Nie wiem kto się popisze, a kto nie.Legia ma ostatni sezon z współczynnikiem i jeżeli tego nie #!$%@? jak w ostatnich dwóch latach, to może zagrać w pucharach.

Lechia z taką grą to będzie miała problem nawet pierwszą rundę przejść.
@LeBron_: Jak pisałem Legia ma szansę o ile chociaż trochę będzie grała.Dwa ostatnie lata grali gówno to i każdy ich klepał.
Inne drużyny będą miały gorzej bo nie będą rozstawione, ale np. Jagiellonia rok temu pokazała że mimo mocniejszych ekip, coś tam można pograć.
Z taką grą Lechii za dobrze nie wróżę.

@6REY1MISTERIO9:

Pomińmy już to, że każdy jeździ po Lechii że gra #!$%@?, ale to ta Lechia właśnie jest
wytłumacz dokładnie i powoli, o co ci chodzi ze słowami "z takim myśleniem?"


@technojezus: ekehem

No tak! Każdy kto piszę prawdę, że Lechia przez większość sezonu nic wielkiego nie gra, jest dominowana przez prawie każdego u siebie i często robi obronę Częstochowy nawet z druzynami z dolnej ósemki to nieprawda i ból dupy co nie?


nie napisałem że to nieprawda, napisałem że jest w finale PP i lideruje Ekstraklasie. Jeżeli taki
@6REY1MISTERIO9:

Jeżeli taki styl gry przynosi rezultaty, to tylko skończony kretyn tak grać nie będzie. A Stokowiec mądry człowiek jest.


Zobaczymy do czasu.
Jak pisałem, chciałbym aby Lechia tak grając awansowała do pucharów.

a jeżeli ktoś ma to mitycznie szczęście tydzień w tydzień, mecz w mecz, to chyba jednak nie jest przypadek.


Niestety, ale to jest przypadek.

Oglądałem kilka ich spotkań w tym sezonie, a mecze z Pogonią i Piastem nie
@technojezus:

Z taką grą Lechii za dobrze nie wróżę.


strach pomyśleć, jak sobie poradzi sobie taka Legia, która w tabeli jest za Gdańskiem dobre pół roku

i nie, nie jestem kibicem Lechii - ba, kibicuję Zagłębiu, więc jeśli podążać kibicowskimi trendami, to powinienem teraz życzyć im jak najgorzej

mecze z Pogonią i Piastem nie jestem w stanie zrozumieć jak oni te spotkania wygrali.


no to może nie powinieneś wmawiać wszystkim, że
strach pomyśleć, jak sobie poradzi sobie taka Legia, która w tabeli jest za Gdańskiem dobre pół roku


@LeBron_: Jak będą grali tak jak grają większość sezonu czy jak grali ostatnie 2 lata w pucharach, to znowu dostaną od jakiś Trnaw czy innych Dudelange.Przecież to logiczne.
Legia kolejny sezon gra #!$%@?, a i tak w tej śmiesznej lidze jest druga i traci tylko 3 pkt do Lechii.Ostatnie dwa lata to MP z
@technojezus:

Jak będą grali tak jak grają większość sezonu czy jak grali ostatnie 2 lata w pucharach, to znowu dostaną od jakiś Trnaw czy innych Dudelange.Przecież to logiczne.


no to może niech w pucharach zagra drużyna, która jest od Legii cały sezon po prostu lepsza?

Każdy ci obiektywnie powie że Lechia gra tragicznie.


zależy co masz na myśli mówiąc "tragicznie". jeśli chodzi ci o wrażenia artystyczno-estetyczne no to fakt, tak nudno
no to może niech w pucharach zagra drużyna, która jest od Legii cały sezon po prostu lepsza?


@LeBron_: XD ale przecież Lechia i Legia i tak będą grać w pucharach, tak samo jak i dwa czy tam trzy inne kluby z naszej ligi

Jak pisałem.Fart się w końcu skończy i zobaczymy co będzie.
Lechia już pokazywała w ostatnich latach jak się pięknie frajerzyć na samym końcu rozgrywek.