Wpis z mikrobloga

@Metaforzysta: czyli wyborcy Korwina mają przestać kopać po kostkach Gwiazdowskiego, a jak chwilę później ktoś od Gwiazdowskiego kopie po kostkach Konfederację, na dodatek w sposób najbardziej żałosny, bo za pomocą memu, a nie merytorycznej krytyki to nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Gdybyś miał choć odrobinę RiGCzu do byś to potępił, a nie ślizgał się jak śledź w bitej śmietanie. Nie jestem nawet wyborcą Konfederacji, ale nie nawidzę takiej hipokryzji.
@gzkk: Myślę, że w tej chwili zaorałeś korwinowców, już się z tego nie podniosą. Nie ma to jak mem z maścią na ból dupy. Istna orka. Po takiej ilości merytorycznych argumentów korwinowcy się już nie podniosą, a sama konfederacja zostanie rozwiązana.

edit: Poza tym oczywiście kłamiesz, że był to pojedynczy wpis. W ostatnich dniach widziałem w tagu polityka mnóstwo podobnych. Normalnie bym odpuścił, bo uj mnie obchodzą trole #60groszyzawpis . Niemniej
Myślę, że w tej chwili zaorałeś korwinowców, już się z tego nie podniosą.


Ciesze się, że doszliśmy do porozumienia.

Po takiej ilości merytorycznych argumentów

edit: Poza tym oczywiście kłamiesz, że był to pojedynczy wpis.


Chcesz obiektywizmu - zrób statystyki.
@przegryw_przegryw:
Korwin: dla dziewczynki lepiej jest trafić na kolana pedofila niż na lekcję edukacji seksualnej
Wyborcy Konfy: Korwin to tylko część Konfy

Anonek na Wykop stwierdza, że gardzi Konfą
Wyborcy Konfy: wszyscy, którzy głosują na pff są tacy sami.
@plackojad: mnie to już nie dziwi. Przed poprzednimi wyborami parlamentarnymi pojawiło się dziesiątki kąt które określiłbym jako #60groszyzawpis . Znak rozpoznawczy tęczowe awatary, choć nie zawsze. Jednego dnia spamowali dla Ryśka Petru, drugiego dnia dla Zandberga, po czym trzeciego dnia wracali do stałego zadania bronienia PO. Ci sami ludzie jednego dnia głosili, że potrzebna jest prawdziwa, racjonalna wolnorynkowa alternatywa, po to by drugiego wspierać partię razem jako nową nadzieję polskiej sceny