Wpis z mikrobloga

@Pannoramix: Auris w najbiedniejszej wersji jest jedną wielką, jeżdżącą kupą smutku. Nie wiem jaki jest Twój stosunek do aut, ale wnętrze tego samochodu jest tak przygnębiające, że odechciewa się żyć. Nawet kiery nie ma obszytej, tylko normalnie z plastiku.

inb4 nie zamierzam proponować 20 letniej klasy premium, jednak to auto w wersji Active i z silnikiem 1.33 serio jest słabe
  • Odpowiedz
@Masuj: Dziękuję, jeżdżę Yarisem, wielkim wymagań nie mam. Do marki mam zaufanie, cała rodzina otojotowana i nigdy żadnej usterki. Po prostu zastanawiam się czy spora okazja to jest
  • Odpowiedz
@Pannoramix: No nie ma haczyka. To kwestia silnika 1.33, słabawej jakości wnętrza (bo to najuboższa wersja, co prawda ma automat klimę jakieś tam ledowe światła- nie jest suma sumarum źle), no i to samochód nienajnowszy i nudny :) Cena 40k i bierem.
  • Odpowiedz
@Pannoramix samochód ma się podobać tobie, wygląd to bardzo subiektywne odczucie. Toyota postawiła na agresywną promocję bo chce się pozbyć starego modelu . Gwarancja i wsparcie będzie takie same jak dotychczas . Taniej już chyba nie będzie więc trzeba się decydować
  • Odpowiedz
Mam służbową hybrydę w automacie, biedna wersja ofkors. Siedzenie twarde i niewygodne, przyspiesza akceptowalnie, ale hałas jest przeokrutny, silnik wyje jak by miał wyskoczyć. Jazda na na silniku elektryczny tylko do 30km/h. Ergonomia słaba, spalanie przy większej prędkości wysokie.
  • Odpowiedz
Ceny ceeda i i30 bardziej od 60k w górę ida a w teorii można z każdej ceny coś stargowac, także możesz spróbować negocjować cenę auris w salonie
  • Odpowiedz
@Pannoramix:
Cena wygląda rzeczywiście bardzo kusząco, do tego widzę 1.33, czyli chyba 4 gary - nieźle.
Jak w styczniu szukałem, to w okolicy ~50k+ tylko u Opla, Fiata i Dacii (którą odrzuciłem) szło dostać coś z "normalnym" silnikiem.
Też celowałem w Toyotę, ale wszystko było z 3-cylindrowymi klekotami albo poza ustalonym pułapem.
Ostatecznie wziąłem Astrę w wolnossącej i niezniszczalnej , benzynowej jednostce 1.6 (ten sam model, tylko w starszej wersji miałem
  • Odpowiedz