Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisami @Karkasonne , zdecydowałem się podjąć małe wyzwanie i wykorzystać fakt, że akurat mam zainstalowane #diablo2 na komputerze. Ale o co chodzi? Nigdy nie przeszedłem diablo 2 na singlu od deski do deski. Mnóstwo godzin spędziłem na serwerach blizzarda, ale to nie to samo. Tam było taxi, handel, znajomi, którzy pomagali itd. Dzisiaj, po dobrych kilku miesiącach przerwy stworzyłem postać i będę planował wbić na niej przynajmniej 90 poziom. Będę starać się. póki co, nie korzystać z podpowiedzi z internetu, tylko dobrze się bawić. Przy hellu pewnie zacznę zaglądać w poszukiwaniu podpowiedzi, ale teraz jest jeszcze za łatwo.

Jaka postać? Padło na czarodziejkę ze względu na teleport. Powinien on, pozwolić mi zaoszczędzić mi dużo czasu. Kusiło mnie, żeby zrobić druida, ale się z tego wycofałem. Niestety zrobienie enigmy na singlu, bez modów może graniczyć z cudem.

Także otwieram tag #90lvldiablo2 Post 1/x

Obecny postęp to 13, czyli 123 000/1 618 470 619 => 0,00759% wykonania zadania

Teraz lecę spać, mam nadzieję, że w weekend uda mi się skończyć przynajmniej koszmar

ZawszeMyjeKubkiOctem - Zainspirowany wpisami @Karkasonne , zdecydowałem się podjąć ma...

źródło: comment_6NVOb5yeQ6NFNtNO7KqNYeslcZ4irPfn.jpg

Pobierz
  • 15
@ZawszeMyjeKubkiOctem: mogłeś zrobić amazonkę, coś świeżego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czarodziejka trochę przeruchany temat, dobry build i piekło się z palcem w dupsku kończy. Ja pamiętam swój pierwszy run, też czarodziejka i coś spieprzyłem z buildem. Skończyło się tak, że siedziałem 2 dni w piekle i zastanawiałem się jakim #!$%@? jest tak trudno xD ale z chęcią pooglądam twoje zmagania