Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zauwazyliscie ze w takim #krakow nie widuje sie na ulicy w ogole par gdzie bylby brzydki facet z brzydka/ladna dziewczyna? Zawsze sa to takie albo Oskarki z silna linia szczeki albo brodaci Alvaro. Czyzby rynek w Krakowie byl az tak zepsuty? #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania sytuacja z piątku:
Wracałam sobie z pracy i spotkałam tak brzydkiego niebieskiego, że aż mi się go szkoda zrobiło: zakola i jednocześnie rude włosy do pasa, jajowata głowa, krzywe zęby i tak chudy, że najlżejszy podmuch by go złamał... Pomyślałam sobie, że taki to nigdy nie znajdzie sobie laski. Pół godziny później ponownie się na niego natknęłam, czekał na darmowy autobus. Z różową. Taką... 8,5/10. Całowali się...
Nie jestem z Krakowa ale raz miałem piękną dziewczynę, chociaż długo to nie trwało. Mijam wiele par w których super laska jest z jakimś leszczem, ale to są takie związki że wiadomo - ona go olewa, raczej z wygodny z nim jest, bez uczucia. Np. chodzi o kasę lub inne profity, chemii brak.
Zauwazyliscie ze w takim #krakow nie widuje sie na ulicy w ogole par gdzie bylby brzydki facet z brzydka/ladna dziewczyna? Zawsze sa to takie albo Oskarki z silna linia szczeki albo brodaci Alvaro. Czyzby rynek w Krakowie byl az tak zepsuty?


@AnonimoweMirkoWyznania: w warszawie jest podobnie, czesto mozna spotkac pare z gatunku dynamiczny Oski i rożówa 4/10 z nadwagą.

Mijam wiele par w których super laska jest z jakimś leszczem, ale