Wpis z mikrobloga

Albo inaczej- jaka duża baza oferuje najlepszą cenę za 10 zdjęć? Bez abonamentów, bez nielimitowanego accesu- tylko 10 zdjęć
  • Odpowiedz
@a665321: z 50 zł za zdjęcie, autor dostaje około połowę... a raczej nikt w tej cenie nie sprzeda licencji na jego wykorzystanie... więc taniej raczej będzie problem :(
  • Odpowiedz
@Gippo86: w cenie 500zł mogę wyjechać za miasto i zrobić tam całodzienną sesję fotograficzną, wolałbym zamiast tego skorzystać ze zdjęć które już ktoś zrobił (nie mam dużych wymagań), i nie chcę piracić tylko komuś zapłacić za pracę
  • Odpowiedz
@a665321: tyle, że zdjęć dla ludzi z małymi wymaganiami.... na stocki jako tako nie przyjmują... żeby zdjęcie weszło na stocka musi prezentować już jakiś tam poziom.. który wymaga minimum skilla.. i za to jest $
  • Odpowiedz
tyle, że zdjęć dla ludzi z małymi wymaganiami.... na stocki jako tako nie przyjmują... żeby zdjęcie weszło na stocka musi prezentować już jakiś tam poziom.. który wymaga minimum skilla.. i za to jest $


@Gippo86: dobra, to gdzie znajdę sklep ze zdjęciami od ludzi bez skilla? :D
  • Odpowiedz
@a665321 jakoze jestem sotckerem to podobno najtaniej (z tych kluczowych graczy) jest na Depositphoto często są promocje typu 10$ za 10 zdjęć (#!$%@? z mojej strony bo dostaje za zdjęcie "on demand" 0,30$ zamiast 3$) Ogolnie nasze środowisko mocno hejtuje więc polecam tam sprawdzić.

@sorasill fotolia to jest to samo Adobe stock, ze 2 lata temu wykupili i przerzucili wszytko a Adobe.
  • Odpowiedz