Wpis z mikrobloga

Klasyczna pętla kobietospi*rdolenia. 1. Laska leci na faceta bo ten ma jakąś pasję (dla przykładu powiedzmy że to wspinaczka, ale może być cokolwiek innego) , ktora to pasja kobiecie imponuje i właśnie z jej powodu chce go zdobyć. 2. Laska zdobywa faceta. 3. Jest początkowa sielanka szaleństwa dobrej zabawy i ruchanska. 4. Laska mości sobie gniazdko i przesącza do wspólnego życia ideę poważnego związku. 5. Pasja faceta staje się w związku z tym wrogiem bo jest naturalnym konkurentem do wolnego czasu, który powinien być poświęcany kobiecie, oraz do hajsu, który powinien być przeznaczany na wspólne potrzeby. 6. Facet nie ulega i związek się rozpada przy oskarżeniach faceta o niedojrzałość, lub 7. Facet ulega, ogranicza swoją pasję i pojawiają się ślub i takie tam. 8. Pojawiają się dzieci więc już w ogóle 1000% czasu i zasobów faceta powinno iść na rodzinę. Jeśli nie idzie związek zamienią się w jedno wielkie strzelanie laski z dupy. 9. Ale jeśli idzie, facet całkowicie przeobraża się z tajemniczego kozaka w #!$%@? schabowego na kanapie więc on przestaje się kobiecie podobac. 10. Laska mówi pewnego dnia: " rany boskie, co ja w tobie widziałam?" winiąc za ten stan faceta bez świadomości, że to ona sama zabiła w nim to wszystko, co w nim widziała. 11. Kłótnie, wojny, może zdrady, kurtyna. Schemat tak częsty że aż boli.

#niebieskiepaski
#logikarozowychpaskow
! Komentarz kradziony xD
#rozowepaski
#zwiazki
  • 7
Pasja faceta staje się w związku z tym wrogiem bo jest naturalnym konkurentem do wolnego czasu, który powinien być poświęcany kobiecie, oraz do hajsu, który powinien być przeznaczany na wspólne potrzeby. 6


@kezioezio: Jeśli wchodzisz w związek z osobą która nie ma pasji w ogóle, lub ma inną niż Twoja, to naturalne jest, że oboje będzicie musieli pojsc na jakieś ustępstwa. Jeśli ktokolwiek spodziewa się, że ukochany zrezygnuje z pasji dla
@kezioezio: jak temu zapobiec?

niech twoja pasja będzie twoją pracą

mam znajomego który lubi nurkować - prowadzi szkolenia, organizuje wycieczki nurkowe, ostatnio zaiinteresował się spawaniem podwodnym

mam znajomego który lubi grać w planszówki - najpierw zatrudnił się u jednego z producentów, później założył sklep, teraz otwiera już chyba trzeci

mam koleżankę która lubiła fotografować - jest forografką/graficzką ogarnia wesela, ale też robi zdjęcia dla domów mediowych

ja lubię stolarstwo i zostałem
@Arachnofob: Generalnie to się zgadzam, ale powiedziałbym, że "niech twoją pracą będzie to co LUBISZ robić", a pasja po pracy. Wydaje mi się, że łączenie praca=pasja to łatwa droga do wypalenia.