Wpis z mikrobloga

Mirki wiecie co, muszę się troszkę pochwalić, jestem #mama od trochę ponad miesiąca jest super, ale czasami też jest ciężko (ʘʘ), ogólnie to #polecamtenstylzycia ale zaznaczam że trzeba się nauczyć systematyczności w każdej dziedzinie życia i na każdym kroku bo inaczej haos ogarnie cały dom ( ͡º ͜ʖ͡º) no i trzeba się liczyć z dużym brakiem snu (). Ale jedno muszę przyznać szczerze, coś w tym jest, że tryb mama włącza się automatycznie a uśmiech maluszka faktycznie wynagradza sporo trudów () #rodzicielstwo #chwalesie
  • 15
@Heady1991: no średnio bym powiedziała, mala około godzinę je, godzinę gada, godzinę śpi i znowu głodna, ale wiem że niedługo zacznie się chodzenie rozwala ie wszystkiego i balaganienie- jestem na to przygotowana, a przynajmniej tak mi się wydaje :)
@Cointreau: wiem, ale ja nie lubię bałaganu taka już moja natura, poza tym wyznaje zasadę, że lepiej jest coś zrobić teraz niż później bo później i tak znajdzie się coś do zrobienia a jak jakimś cudem nie, to wtedy będę mogła odpocząć :) chociaz w tym co mówisz jest baaardzo dużo racji :)
@Mecowaty: wiem, zdaje sobie z tego sprawę dlatego zawsze jest dla męża obiad, śniadanie rano i śniadanie do pracy, zreszta zadbany i czysty dom do którego wraca myślę że też jest dla niego ważny. Poza tym w każdej wolnej chwili staram się usiąść z nim i porozmawiać, pobyć razem i szczerze przyznam, że nie odmawiam pomocy jaka oferuje mi moja mama - skarb zreszta największy przy małym dziecku, a dzięki niej