Wpis z mikrobloga

Drogi Rafale, postaraj sie zrozumiec tym swoim przezartym przez uzywki mozdzkiem, ze rozkminy uzytkownikow tego tagu plyna czysto z ciekawosci. Juz tlumacze, nam sie w glowach nie miesci jak taki przegrany zyciowo czlowiek potrafil sie nadziac na osobe, ktora rzekomo Cie kocha/szanuje/lubi/itp. Wiesz... nie przecze, byc moze tak jest. Lecz utwierdzam sie w opini, ze ta twoja druga polowka, chyba sie ze spiaczki 10letniej obudzila i za bardzo nie kuma kim jestes. Albo sama nie potrafi racjonalnie funkcjonowac. Byc moze jest tak malo rozgarnieta badz niepoczytalna, ze wszystko jej jedno. Uwierz mi! Ogarnieta, kumata, szanujaca sie dziewczyna za chiny nie zwiazalaby sie z takim osobnikiem jak TY.! Masz juz odpowiedz kim dla nas ona jest. I skad nasze takie zdziwienie. Oszukujesz sie sam. Mam 100% pewnosci, ze przeczytasz ten wpis i zapewne w duchu skminisz, ze mam racje.

I PAMIETAJ! JEDNA JASKOLKA WIOSNY NIE CZYNI:) 

Taki Kuracyja nie jest wyznacznikiem i symbolem wykopu. To, ze byl dzieciakiem to przypadek na tysiac. Myslisz, ze kazdy tutaj jest taki? My z Ciebie #rafatus lejemy, bo jestes poteznym przykladem, czego nie robic w zyciu dla hajsu/slawy czy poklasku. My lubimy obserwowac jak sie staczasz. A tym swoim niby szyderczym instastory dajesz nam kolejna pozywke. 
Nie pozdrawiam cie i zycze sobie, nam aby wyplynely jakies koprofilmy z twoim udzialem, bo do tego bylbys zdolny.
Ten wpis tez wrzucisz na insta dla swoich 30k followersow? :D

#danielmagical #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_lFdKdXPqbkmqBwMmsbgyxhvx25MaKpWT.jpg
  • 11