Wpis z mikrobloga

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
@wayne_cramp: Powaga mam jeszcze chyba gdzies screena jak doskonale sie dogadywali na temat Magicala a chyba wiesz jakie pibeczek ma podejscie do Danielka ze tam to ujme dogłebne i z połykiem
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: No pewnie Ty masz zawsze racje w klasie tez udajesz przywodce grupy a tak.na serio kazdy sra Ci na glowe jak Magicalowi to ze jakies małolaty z tagu daja sie nabierac na jakies glupoty ze koles troll to nie znaczy ze tak jest bo trzeba byc niezle ograniczonym zeby 24h siedziec i wypisywac posty jaki to Magical jest wspaniały umysl 5 latka a skoro go bronisz to Ci niewiele do
  • Odpowiedz
No pewnie Ty masz zawsze racje w klasie tez udajesz przywodce grupy a tak


@roofi27: Niee, oni raczej mnie bija i zabierają kanapki, ale prawie trafiłeś.
Niebawem znów się zobaczymy, szykuj dupsko (òóˇ)
  • Odpowiedz
Wymienilem ci 2 a 3 sam sie ujawnil i dodal swoje 3 grosze myslisz ze nie widze tych przegrywow ktorzy spedzaja tutaj godziny jak nie dni


@roofi27: To czemu nic nie mówisz!? Powinieneś ich wyjaśnić, a nie siedzieć cicho. Tracisz forme mordo ;/
  • Odpowiedz