Wpis z mikrobloga

@Sigmanus: Ze swojej strony poleciłbym Spigen Air Skin, co prawda jest półprzezroczyste, mleczne ale mam wrazenie ze wyglada jeszcze lepiej niż przezroczyste, w budżecie się mieści.
  • Odpowiedz
@FalconOKO: Właśnie przez to zazwyczaj nie nosiłem żadnego na swoich poprzednich telefonach. W tym mi trochę szkoda xD A jakąś folię czy szkło mógłbyś też polecić? Telefony mi raczej nie spadają, więc wystarczy ochrona przed zarysowaniami, bo obstawiam, że takie szkło i tak srednio ekran ochroni przy upadku
  • Odpowiedz
@Sigmanus: Wiesz co ja nosiłem właśnie takie cienkie, teraz kupiłem do X’a Leather Case i tez jestem mega zadowolony, ale jednak te cienkie w codziennym użytkowaniu to mistrzostwo w odczuciach :) co do szkła - osobiście nie przepadam za szkłami, wszystkie które używałem miały mniejsze albo większe refleksy, które strasznie mnie wkurzały - po poleceniu kogoś założyłem folie w MM, ta za 79 zł i powiem Ci jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@Sigmanus: o kurde lipa :x ale wiesz co, moje pierwsze tez mi przyszło uszkodzone, z wielka rysa na pleckach xD jakiś sprzedawca z Allegro wysłał mi jeszcze jedno bez odsyłania tego, bo towar i tak bezużyteczny, mam nadzieje ze Tobie tez wymienia bez problemu!
  • Odpowiedz
  • 0
@FalconOKO: Ta, udało się. Całkiem fajny jest, tylko myślałem, że trochę mocniej będzie ten kolor przebijał xD Najważniejsze, że prawie nie czuć, że go mam na telefonie, a to było priorytetem, więc jestem zadowolony
  • Odpowiedz