Wpis z mikrobloga

@blumbyd:
no to najbliżej i najtaniej mleczny bar Miś, trochę dalej jadłodajnia w hali targowej.

Inne polecane przeze mnie:
chopper, targowa (P), pha tha thai, bernard, pod strusiem, burger ltd, BLT, whisky in the jar, szynkarnia, pancho, 8 misek, vaffa napoli, mleczarnia, chinkalia, marynka (tu głównie piwo) + happy litle truck, do jutra, setka (tu koniecznie kelon z tatarem), dinette, soczewka, kravtowa (byłe pogromcy meetów, nie byłem po zmianach).

Wszędzie byłem
@itakniktniezapamieta: BLT już niestety nie ma od paru miesięcy ¯_(ツ)_/¯
@blumbyd: tak jak było wspomniane wyżej - jeśli chodzi o lokalne piwa to polecam te z Browaru Stu Mostów (ale ich własny lokal jest daleko od centrum, fancy jedzenie w wysokich cenach) - ich piwa na nalewaku znajdziesz chociażby w Panczo (dobry tex-mex, dwie lokalizacje blisko Rynku), zaraz obok Panczo na Świętego Antoniego jest Ale Browar, można zamówić u nich
@itakniktniezapamieta: teraz tam jest Okami, jakaś kolejna azjatycka szamka (ponoć nie urywa). Lubiłam BLT, bo idąc w kilka osób w pracy każdy mógł wziąć co zechce i nie było terroru jedynego słusznego burgera czy pizzy :D To fakt, z lunchami w Szynkarni dają radę, ale jeśli tylko weźmiesz inne danie w tym czasie to czekasz :/
@blumbyd: Nie ma sprawy! Smacznego i udanego pobytu we Wrocławiu :D