Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wutt: laguna 2 ale po fl w 2005r. Sam mam taką 2.0t gaz z przebiegiem 360tys km która ma gaz już z 200tys temu założony. I brak większych usterek na przestrzeni ostatnich 50 tys km. Tylko że u mnie manual. Ale kupił bym jeszcze raz w automacie i albo 2.0t albo bez turbo ale 2.0
@piowit lagunę bym się bał kupić, kolega miał kiedyś lagunę 1 generacji, kupił za 10k, włożył kolejne 10k i sprzedał za 5k. A co do drugiej generacji to mam przed oczami popularnego skrina typa który sprzedawał na grupie laguniarzy gdzie oferta brzmiała mniej więcej "sprzedam lagunę, nic ku#$+ nie działa"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wutt: po faceliftingu poprawili sporo to auto. No i nie kupować diesla bo to były właśnie te trupy (a w tamtych czasach diesle były popularne) i dzięki takiej opinii to auto kosztuje tyle ile kosztuje. A ja mogę powiedzieć że ja swojej jako kamera używałem na całych Bałkanach i złego słowa nie powiem.
@wutt: mieć nie mam, ale mam kolegę co ma wersje kombi v6 i w życiu nie sprzeda, miałem okazje jeździć i powiem szczerze, ze całkiem przyzwoity furgon. Niejeden taxiarz takim jeździ wiec coś w tym musi być
@Bosayerba a wiesz może jak wyglądają koszty utrzymania? I jak z rudą tam u niego i ogólnie w tych egzemplarzach, podobnie do Mazdy 6 czy trochę lepiej? (Posiadacz Mazdy 6 here)
@wutt: chyba podobna skala jak w mazda 6, jak pisałem, trzeba dobrze patrzeć przy kupnie kolega akurat problemów nie ma, jedynie z progami i bagażnikiem, ale to już zrobił. Są egzemplarze co stoją całe rude a są takie co im tylko progi delikatnie rudy ugryzł. Co do kosztów utrzymania to mercedes wiec licz się z wydatkiem na części 20% większym niż mazda, opel, peugeot itp