Wpis z mikrobloga

#zartujzwykopem

#kawaly

Pijany mężczyzna wchodzi do baru niosąc ze sobą pudełko po butach i zwraca się do człowieka za ladą: „Ej, barman, czy jak pokażę Ci coś niesamowitego, to postawisz mi kolejkę?” Barman wzrusza ramionami i mówi: „Tylko wówczas, gdy będzie to naprawdę niezłe.”. Mężczyzna wyciąga z pudełka szczura oraz malutkie pianino i kładzie na ladę. Szczur od razu podchodzi do pianina i zaczyna na nim grać utwór „Dla Elizy” Beethovena tak perfekcyjnie, że barman z wrażenia osłupiał. Gdy szczur przestał grać, barman komentuje: „To jest niemożliwe... Niesamowite! Proszę, oto twój drink!” i nalewa mu trunek.

Mężczyzna pije swojego drinka i mówi: „Czy jak pokażę coś jeszcze bardziej szalonego, to dostanę kolejnego drinka za friko?”. Barman odpowiada: „Słuchaj. Jeśli pokażesz mi coś, co przebije tego szczura, pozwolę Ci pić ile chcesz, na mój koszt.”. Pijany sięga ponownie do pudełka, z którego wyciąga żabę. Zaraz po tym, jak kładzie ją na ladzie, żaba zaczyna scatować przy akompaniamencie szczura grającego na pianinie.

Barman nalewa kolejne drinki pijanemu.

Chwilę później do pijanego podchodzi meżczyzna i mówi: „Cześć, jestem łowcą talentów i uważam, że ten występ był fantastyczny. Dam Ci $1000 za tę parę zwierzaków.”. Pijany wzrusza ramionami i odpowiada: „Nie da rady, nie są na sprzedaż.”. Mężczyzna negocjuje: „A co, jeśli dam Ci $500 samą za scatującą żabę?”. Pijany zastanawia się przez chwilę i odpowiada: „Ok, umowa stoi.” Daje żabę łowcy talentów, a on daje mu $500 i wychodzi z baru.

Barman pyta się pijanego: „#!$%@?ło Cię? Za tę żabę dostałbyś miliony, a Ty sprzedałeś ją za marne 500 dolarów?!”. Pijany uśmiecha się i mówi: „Nie martw się, szczur jest brzuchomówcą”.

:)
  • 11