Wpis z mikrobloga

#!$%@? to niekryty krytyk jeszcze nagrywa? Właśnie mi wyskoczył jakiś jego nowy filmik. Pamiętam jak z 10 lat temu wszyscy się jarali jak oceniał trudne sprawy i inne rzeczy.
Chyba pierwszy typ w Polsce z kanałem w stylu takiego oceniania z tak liczną widownią.
Z 2 filmy nawet mnie kiedyś rozśmieszyły ale żeby na takim badziewiu jechać już od dekady i pewnie trzepać na tym niezły hajs to go podziwiam

#youtube #polskiyoutube #niekrytykrytyk #przemyslenia
korporacion - #!$%@? to niekryty krytyk jeszcze nagrywa? Właśnie mi wyskoczył jakiś j...

źródło: comment_BkHFmokT8sasie44Ui7kpIlkliS72NtC.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
Nie oglądam niekrytego od lat bo smieszyl mnie jako gimbus ale szacun że nadal na jego kanale jest ten amatorski youtubowy klimat sprzed lat i video nie wygląda jak korporacyjna wymiocina. Dla mnie tak wiele kanałów się skończyło chociażby kocham gotować jak przeszło na ten profesjonalizm to wygląda jak każdy inny kanał dzisiaj i stracił moje zainteresowanie a bym sobie obejrzał taki test parówek xD
  • Odpowiedz
Z nim to śmieszna historia. Jak kanał szedl jak woda to niekryty stwierdził, że czas spróbować czegoś innego. Pisał książki, uczył angielskiego i próbował różnych innych rzeczy.. Bezskutecznie. Wrócił po czasie do nagrywania w niezmienionej formie (kasa się kończyła?), zebrał część starej widowni i tak sobie trwa. Moment potencjału został u niego totalnie źle wykorzystany. Mógł jak abstra wziąć hajs, nakupować klubów i udawać, że ma się ekskluzywna marke.
  • Odpowiedz