Wpis z mikrobloga

  • 1
@ovation Problem z dietetykiem jest taki, że obecnie pracuję w czechach, a mój czeski nie jest na tyle dobry, żeby się z nim dogadać. Tak więc może polecicie coś online?
Tak btw używasz może krokomierza? Jeśli tak to ile kroków dziennie robisz?
  • Odpowiedz
@potok555: jak brak silki to ćwiczenia w domu. Masz tego sporo chociażby na YouTube. Ćwicząc w domu trzeba zachować szybkie tempo i jeśli nie ćwiczyłes w ten sposób z kimś obeznanym może to być problem, bo poczujesz się zmęczony i normalnie powinieneś nie zwracać uwagi tylko zacisnąć zeby i dalej #!$%@?ć, a może być tak " uu zmęczyłem się, odpocznę chwilkę" . Ja przed siłownia tak miałem, a dopiero na siłowni
  • Odpowiedz
  • 1
@CIECIERZYCA masz na myśli IF? @michau92 Narazie zacznę od spacerków, bo nie wiem czy bieganie przy ~120kg żywej masy jest dobrym pomysłem. To polecicie jakiegoś dietetyka, który mi na odległość ułoży jakiś plan żywieniowy i doradzi co nieco?
Do tej pory korzystalem z usług SFD i KFD i raczej nie jestem zadowolony
  • Odpowiedz
@potok555 no po co ci dietetyk? Jakbyś chciał to byś siadł, poczytal, ustalił zero kaloryczne, odjał od tego ze 400kcal i za dwa tygodnie zobaczył jak schodzi ))¯_(ツ)_/¯ A ty od razu dietetyk żeby było na kogo zwalić jak nie będzie schodziło
  • Odpowiedz
  • 2
@salvador5000 Aaa, o to ci chodziło. Będę miał dzisiaj trochę czasu to chyba faktycznie usiąde i coś spróbuję ułożyć. Mogę potem tutaj wrzucić do oceny mój plan? Ten kalkulator BMR z potreningu jest coś warty?
  • Odpowiedz
  • 0
MyFitnessPal jest, zapał jest, to teraz tylko trzeba zrobić zakupy i kupić mini lodówe do pokoju, żeby mi Ukraińce wszystkiego nie wpi****lili xD
  • Odpowiedz