Wpis z mikrobloga

wyrabianie receptorów opioidowych

co o tym myślicie? imo zwykły mit, co to te receptory opioidowe? Jak ktoś ich nie wyrabiał i dostanie przeciwbólowo morfinę w szpitalu to na niego nie zadziała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wszędzie widzimy jaka to np kodeina nie jest zajebista ale trzeba najpierw wyrobić receptory xD

No akat kodeina sie przez pewne enzymy metabolizuje do morfiny ale jesli ktos ma cos nie tak z nimi to go nigdy nie klepnie

mnie koda w ilosci 150mg klepla za pierwszym razem na tyle ze papierosa upuściłem podczas palenia co drugi raz (oprocz bycia w stanie alkoholowej nietrzezwosci) zdażyło mi się dopiero po helu chyba iv u @OREO-30 kiedy to sobie fajkę w------m za bluzę na plecy xD

Potwierdzi ze tak było

Ale myslalem ze ta koda to będzie jak opisywali jakieś sam nwm co a tu był lepszy humorek, takie wyluzowanie, generalnie fajnie ale nic wielkiego (a jednak opio pokochalem)

Jest wiele osob z wykopu ktorych koda zrobila jak powinna za pierwszym razem a ci ktorzy mowia o wyrabianiu receptorow imo po prostu za dużo od niej oczekiwali, co o tym somdzicie?

#narkotykizawszespoko
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Conscribo
@PanWifi no to pisalem wlasnie ze ludzie oczekuja nie wiadomo czego od kody a ona jak wiekszosc opio okazuje sie taka zwykła normalna i przeciętna tylko jakoś milej jest, mysleli ze to dlatego ze nie wyrobili sobie receptorów (wgl jak k---a mozna wyrobić sobie jakieś nowe receptory xDDDDD) a tak naprawde zobaczyli jak dziala koda i nagle ze to dlatego ze maja teraz receptory opioidowe xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@qwertty321: nwm czy mit, nie znam się na opio, ale powiem wam, że pierwsze 3 razy mnie nie klepło
A za drugim jak wiadro p---------m, to tylko wkrete miałem, że mi tabletka do płuc wpadła i stałem na głowie próbując ją wykaszlec xD
No i ogunie wtedy rzyglem na łóżko benc
  • Odpowiedz
  • 2
@Conscribo po prostu porównałem do

sam wiesz czego


nastepnym razem bede wyczulony na to zeby sie nie chwalić tym o czym cały wykop był dość dobrze poinformowany ( ͡
  • Odpowiedz
@qwertty321 no receptory opioidowe istnieją, takim najbardziej znane to μ, κ i δ - bo to one odpowiadają za efekty uboczne opioidów. Ale o co chodzi z ich wyrabianiem, to nawet ja nie wiem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@harpiowata no ja tez niby nie wiem ale przejrzyj komentarze wyżej to na ludzi rzeczywiscie niby niektorych dzialalo dopiero po jakimś czasie

NIECH KTOŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

naukowiec jakiś xD

to zbada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz