Wpis z mikrobloga

wyrabianie receptorów opioidowych

co o tym myślicie? imo zwykły mit, co to te receptory opioidowe? Jak ktoś ich nie wyrabiał i dostanie przeciwbólowo morfinę w szpitalu to na niego nie zadziała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wszędzie widzimy jaka to np kodeina nie jest zajebista ale trzeba najpierw wyrobić receptory xD

No akat kodeina sie przez pewne enzymy metabolizuje do morfiny ale jesli ktos ma cos nie tak z nimi to go nigdy nie klepnie

mnie koda w ilosci 150mg klepla za pierwszym razem na tyle ze papierosa upuściłem podczas palenia co drugi raz (oprocz bycia w stanie alkoholowej nietrzezwosci) zdażyło mi się dopiero po helu chyba iv u @OREO-30 kiedy to sobie fajkę #!$%@?łem za bluzę na plecy xD

Potwierdzi ze tak było

Ale myslalem ze ta koda to będzie jak opisywali jakieś sam nwm co a tu był lepszy humorek, takie wyluzowanie, generalnie fajnie ale nic wielkiego (a jednak opio pokochalem)

Jest wiele osob z wykopu ktorych koda zrobila jak powinna za pierwszym razem a ci ktorzy mowia o wyrabianiu receptorow imo po prostu za dużo od niej oczekiwali, co o tym somdzicie?

#narkotykizawszespoko
  • 36
  • Odpowiedz
  • 0
@Verdu przegrywy? Typie jak chcesz cos co sie "sfazuje" to zioło se zapal, nie warto zaczynać od kodeiny, nie warto, btw acodin czyli dxm to co innego niz kodeina

Tak jak mowie chcesz sie fazowac zajaraj zioło/wypij kilka piw
  • Odpowiedz
  • 0
@Verdu no dobra to sie nie zrozumieliśmy, najbardziej efektywny jest thiocodin aktualnie i nie musisz sie bawic w ekstrakcje, mowie o cenie ofc bo sulfogwajakol z thio troche zamieszania robi w bebechach
  • Odpowiedz
@qwertty321 Wstyd się przyznać ale ostatnio próbowałem kodeiny po raz pierwszy raz w życiu, No więc wchodzę do pierwszej apteki robiłem tam jakieś swoje zakupy na końcu mówię thicodin aptekarka dała mi paczkę 10 szt.

Pojechałem kawałek dalej i na wejściu thicodin, babeczka dała mi paczkę 16 szt no to już wiedziałem że może coś z tego będzie..

W domu zapodałem najpierw 3 tabletki, taka próba uczeleniowa za pół godziny 10 sztuk minęła godzina dwie i nic, może trochę cieplej w głowie...
  • Odpowiedz