Wpis z mikrobloga

20% rabatu na zakupy w Amazon warehouse. #amazon

Rabat nalicza się w koszyku.

#cebuladeals na Amazonie od 8 kwietnia.
Na pewno w #uk #cebuladealsuk, ale prawdopodobnie też pozostałe kraje. #emigracja szykować się. #niemcy

Amazon warehouse to miejsce,gdzie można kupić rzeczy zwrócone przez klientów Amazona. Często są to przedmioty w stanie idealnym, czasem dosyć zniszczone, ale ciągle można je używać.

Na przedmioty kupione w Amazon warehouse nie ma gwarancji. Jest tylko standardowe 30dni na zwrot.

Taguje #fotografia, bo jest dużo aparatów i obiektywów.
#simracing bo jest dużo kierownic g29
#komputery bo jest dużo podzespołów
I #motoryzacja
cotaangliatoja_nie - 20% rabatu na zakupy w Amazon warehouse. #amazon

Rabat nalicza ...

źródło: comment_Uupi7GJExaF18r2kQl8s3dkuD8bzCbsY.jpg

Pobierz
  • 24
Na przedmioty kupione w Amazon warehouse nie ma gwarancji. Jest tylko standardowe 30dni na zwrot.


@co_ta_anglia_to_ja_nie: Trzeba pamiętać, że to amazon. Zepsuł mi się obiektyw z zestawu body+obiektyw, po jakimś roku. Mogłem im odesłać cały zestaw i dostać zwrot, ale zadowoliłem się zwrotem częściowym za obiektyw bez odsyłania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@globalbus to był zakup na Amazon warehouse czy normalnie?

Mimo wszystko trzeba się nastawiać, że jak się coś popsuje po 30 dniach od zakupu, to spisujemy na straty.

@Voltix ja ogólnie dobrze trafiam, ale raz kupiłem tam HTC re niby w bardzo dobrym stanie, a było puste i robota kuchennego, w którym brakowało jednej części ( za co dostałem częściowy zwrot)
@co_ta_anglia_to_ja_nie: Masz normalnie gwarancje na rok. 30 dni to mozesz odeslac bez konsekwencji (przyjmuja bez pytan i nie pokrywasz kosztow odeslania)

Ja zawsze zamwiam kilka sztuk tego samego i najlepsze zostawiam xD PS4 Pro rok temu wzialem i byla nowka, tylko karton poszarpany. Z telefonami chyba najgorsze, bo czesto przychodza z martwymi pikselami, albo plamami na ekranie.
@Naturmensch: Amazon warehouse to sa rzeczy ze zwrotow lub uzywane. No nie wiem, w zeszlym roku kupilem za £180 ps4 pro z fifa i byla jak nowa, tlyko karton rozerwany. Raczej nigdzie nie znajdziesz z rachunkiem w tej cenie. O ile w ogole uzywana znajdziesz.