Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory:
@Korbov:

Ronaldinho jest chwalony i uwielbiany, bo był najbardziej widowiskowo grającym piłkarzem, jaki kiedykolwiek biegał po tej planecie. Ronaldo i Messi mogą strzelić milion bramek, ale nigdy nie zrobisz takiej kompilacji ich zagrań:
seann - @Fighter_forGlory: 
@Korbov:

Ronaldinho jest chwalony i uwielbiany, bo by...
  • Odpowiedz
  • 0
@seann proszę bardzo:
https://youtu.be/bL4_xKrs2Xw
Lucas Moura skiller

Roni był magikiem, ale nie na tyle efektywnym, żeby go brać za najlepszego piłkarza na świecie. No szanujmy się. Troszkę sztuczek nie zaszkodzi, ale piłka nożna to nie freestyle tylko gra zespołowa, w której liczy się dobro drużyny.
  • Odpowiedz
@Korbov: Gdzie Lucasowi do Ronaldinho, proszę cię xD Poza tym, nie uważam, że był najlepszym piłkarzem, tylko - jak powiedziałem -najbardziej widowiskowo grającym na absolutnie topowym poziomie. Oczywiste jest, że taki Messi jest lepszym piłkarzem.
  • Odpowiedz
  • 0
@seann chodzi mi o kompilację, która wysłałeś. Takie składanki to i z Wawrzyniakiem można zrobić. Chodzi mi o to, że Roni kilka lat się ślizgnął u szczytu formy, a reszta kariery to bimbanie i imprezowanie, a dzieciaki i tak go uważają za boga... A taki dajmy na to Cristiano Ronaldo jest symbolem tytanicznej pracy, a i tak jest wyzywany przez dzieciaków bo... Bo tak... Nawet sam nie wiem czemu. Taki Ronaldinho
  • Odpowiedz
@Korbov: @Fighter_forGlory: Chętnie zobaczę taką kompilację z Wawrzyniakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ronaldinho był wybitnym technikiem i fantastycznym piłkarzem do oglądania, a przez 2-3 sezony, po prostu był najlepszy na świecie. Nie ma startu do osiągnięć Cristiano i Messiego, ale miał swój czas, w którym był absolutnym królem. Takie jest moje zdanie.
  • Odpowiedz