Wpis z mikrobloga

#90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter

Dzień 89/90 - trening zaliczony.
Dziś niestety tylko połowa programu, który planowałam. Dostałam ważny telefon i aktualnie siedzę sobie i pilnuje dzieci sąsiadów. Mimo że trening był krótszy to był dość intensywny i nawet jestem zadowolona.
Dzień ogólnie spoko. Moi intrygujący kolega chyba mnie jednak wczoraj zobaczył i się przestraszył, bo nie było go w szkole. :<
Ogólnie dziś w szkole było strasznie dużo mówione na temat strajku. Już mi się przejadł ten temat tbh...
Aktualnie jak już pisałam siedzę sobie u sąsiadów. Zdążyliśmy już oglądnąć świnkę Pepę (usypiając przy tym najmłodszego), jakiś serial z Disney'a i właśnie oglądamy jakiś film o zwierzątkach na animal planet. (Wiem, bardzo ciekawe xD). Ponadto zaatakowała mnie mała biała bestia. Nie wiem co mam w sobie za magnez, ale zawsze gdy u kogoś jestem to ich psy przyczepiają się do mnie niczym rzep. Właśnie leżę sobie na kanapie, a ta mała kulka już się wyleguje na mnie. Trochę to słodkie... ()

Miłego wieczoru, kochani!

#wyzwanie
#gownowpis
Asia24164 - #90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter


Dzień 89/90 - trening zaliczony.
D...

źródło: comment_K0Rv8NTFdnZe4WF7mr0pf8RDzgEswVTw.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Asia24164: Ale słodki piesek () A co do animal planet to dalej czasami ogląda, strasznie lubiłem kiedyś jak leciały filmy o rybach fajne to było bardzo :D Miłego weekendu :)
  • Odpowiedz
  • 2
@utlv_ Mega tuliś jest z niego. ʕʔ
Zgadzam się, ciekawe mają programy. Młoda mnie naciągnęła, żeby to obejrzeć i nawet mi się Podoba. :D Dziękuję i nawzajem.
  • Odpowiedz