Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnienewbristol

W tym wątku deklarujecie indywidualne akcje poboczne, rozgrywane z datą 1515.2.

1. Zadeklaruj akcję w komentarzu, wołając mnie do niego. Jeżeli chcesz się upewnić o poziomie trudności testu, zaznacz to na początku deklaracji
2. Odpowiadam z rezultatem akcji lub poziomem trudności testu. W tym drugim przypadku plus to potwierdzenie wykonania akcji.
3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym nie później niż 24 godziny od czasu wstawienia komentarza z efektem końcowym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.
4. Chęć przyłączenia się do akcji innego gracza wyrażamy tylko w komentarzu

Czas na deklarowanie indywidualnych akcji upływa 5.04 o godzinie 12:00. Limit jednej prostej lub złożonej akcji na jednego gracza. Tylko deklaracje, pytania w znanym i lubianym wątku.

-------------------------------------------------
Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lacuna: deklaruję akcje:

1. spotkanie z Larsem, zrobienie na nim dobrego wrażenia, rozmowa o statkach (moja postać jest żeglarzem i ma... przesłość). Wypytanie, kto mógłby mu zagrozić i z kim się w ostatnich miesiącach widział.

2. Pomoc w śledztwie straży miejskiej (@pocotosienoginoco i profesjonalna_skarpeta)..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna:
Deklaruję swoje akcje:
1)przekonanie gubernatora do pomysłu ufundowania przeze mnie w miejscu pogorzeliska prywatnej uczlni. Akademia zapewniałaby cywilizowane miejsce do badań naukowych oraz niosłaby kaganek oświaty pospólstwu.
  • Odpowiedz
@lacuna: Poproszem o trudność

Jak trudne byłoby powodzenie testów nad zmodyfikowanymi ładunkami wybuchowymi (nowa bomba to standardowe naczynie ceramiczne i proch, ale w oddzielnej komorze znajdują się ekskrementy zmieszane ze szrapnelem). Jej test polegałby na zebraniu oddziału NPC i odnalezieniu Indian (jak nie Indian to zwierząt, mała różnica), których zaatakowalibyśmy nową bronią i obserwowalibyśmy krótko i długofalowe efekty jej działań.
  • Odpowiedz
@lacuna:
Zamierzam obserwować @jaksa0 podczas naszego aresztu domowego.
(jeśli pozwolą mi wyjść z garnizonu) W królewskiej kompanii handlowej, zamierzam badać wszelkie dokumenty związane z bankami, a w szczególności z bankiem białej rękawiczki, gdyż panna Gabriela zalazła Slantowi mocno za skóre swoimi oskarżeniami.
  • Odpowiedz
@lacuna: z braku czasu deklaruję bez czekania na możliwą trudność: Testy w.w ładunków wybuchowych na okolicznej zwierzynie i badanie jej skutków, zarówno krótko i długofalowych (możliwe choroby wywołane zanieczyszczoną raną po wybuchu etc.). Biorę 2 npc z puli straży miejskiej za zgodą pana komendanta.
  • Odpowiedz
Budowa EDM (Ekumenicznego Domu Modlitwy)
@Stah-Schek: Architekt - BARDZO TRUDNY Intelektu
oraz
PRZECIĘTNY Kondycji, minimum 40 osób, w tym co najmniej 5 bohaterów
lub
PRZECIĘTNY Kondycji, minimum 20 osób, w tym co najmniej 10 bohaterów
  • Odpowiedz