Wpis z mikrobloga

#takaprawda #smutnaprawda #polska

Przykro mi to mówić ale mam poważne obawy że Polska umiera: nikt o nikogo nie dba, praktycznie w każdym aspekcie jest źle, nasze państwo nie może wiecznie istnieć teoretycznie. W końcu dorwą się do władzy ludzie którzy Polskę sprzedadzą a będzie to moment kiedy już nikt nie będzie protestować. Państwa ościenne nas anektują a po nas zostanie już tylko historia.
  • 10
to kiedy wygramy mundial w nogę? Oh wait ( )


@jezus_cameltoe: Skoro już przywołałeś tak nieistotną rzecz jak piłka nożna, to stwierdzę tylko że mamy nawet w końcu drużynę na średnim europejskim poziomie. I to też jest ok w porównaniu z latami 90 gdzie jak widziałem Hajtę, to mi się cofało śniadanie.
@motaboy: służba zdrowia - jest sytuacja z każdym następnym rządem się pogarsza, oświata - ciągle jakieś głupie, bezcelowe reformy, 500+ - rozdawnictwo które skutkuje podwyżką cen wszystkiego a to dopiero pierwsza darowizna dla patologii. Opłakana sytuacja wojska - ciągle jakieś problemy z zakupem 20-letniego sprzętu. Coraz więcej strajków: nauczyciele, lekarze, jeszcze niech górnicy zaczną to będzie ekstra. Społeczeństwo zwyczajnie biednieje.
służba zdrowia - jest sytuacja z każdym następnym rządem się pogarsza


Chyba żyjemy w innym kraju i nie pamiętasz jak było jeszcze 10-15 lat temu.

oświata - ciągle jakieś głupie, bezcelowe reformy,


Nauczyciele zarabiają znacznie lepiej niż zarabiali na początku lat 2000

500+ - rozdawnictwo które skutkuje podwyżką cen wszystkiego a to dopiero pierwsza darowizna dla patologii.


Nie będę z tym dyskutował, bo to PROSTACKIE generalizowanie nie mające pokrycia w rzeczywistości. Powiązanie