Wpis z mikrobloga

@Dominik_bonzaj: dalej tego nie rozumiem, laska z tego co tam pobieżnie słuchałam robi w urzędzie, ma do obrobienia z ojcem 200 hektarów czyli dość dużo, do tego krowy na które schodzi na pewno trochę czasu, bo na mięso mają standardy do spełnienia i chyba dziewięcioletnie dziecko. Od razu widać, że to pracowita baba, ale wieśniara to conajmniej krzywdzące określenie w tym kontekście
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: dla mnie wieśniak/wieśniara to stan umysłu a nie pochodzenie, inne określenie na buractwo. Może sugerują się grubą, która oceniła ją po czapce w cekiny xd czyli jak każdy burak, a dla mnie Magda jest w porządku i do tego nie jest głupia, w przeciwieństwie do grubej
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: gruba teraz #!$%@?ła, że jest przykładem typowej blachary i weszła do programu jako nowa frytka, może jeszcze ją zaskoczy i ma doktorat z jakichś nauk ścisłych wiec będzie potrafiła się lepiej wypowiedzieć niż tylko o dojeniu krowy. To jest dopiero ameba
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: potrafi się wypowiedzieć w przeciwieństwie do grubej, jak wspomniałaś pracuje w urzędzie, więc nie może nie mieć nic w głowie, jej umysł pracuje, bo ma odpowiedz na wszystko w sekundę. Jest głośna, ale mimo wszystko nie razi mnie to co mówi
  • Odpowiedz