Wpis z mikrobloga

  • 334
Historia ku przestrodze, dla wszystkich napaleńców.
Pamiętam jak kiedyś (~4 -5 lat) znajomy napalił się na #moto Yamaha Fazer 1000 chyba 2003 rok.
Wystawiony przez użytkownika na stronie ścigacz.pl
Przebieg : 29.000 km
Cena : tak okazyjna że opłacało się przejechać całą Polskę
Wizualnie zadbana sztuka
Po kilku e-mailach ze zdjęciami, koleżka napalony. Cho @bolag jedziemy!
Mówię czekaj, czekaj, za piękne to wszystko. Moto świeżo sprowadzone, więc powiedziałem żeby dał jeszcze zdjęcie z niemieckiego dowodu rejestracyjnego. To było bardzo dobre posunięcie. Ze zdjęcia udało się odczytać nazwisko i adres niemieckiego właściciela. Chwila w google i już nr stacjonarny namierzony.
Chwila rozmowy z Helmutem i okazuje się że Moto przy sprzedaży miało już ponad 90.000 km.

Wku#@iony koleżka opisał wszystko na forum ścigacz.pl. Dodatkowo dał link do FB sprzedawcy, na którym były zdjęcia jego dokumentów.

Po kilku minutach rozpętała się burza, forumowicze zaczęli najeżdżać na.... mojego znajomka xD
Że co on sobie myśli że jak dobre Moto to nieważne jaki przebieg, że jakim prawem wstawia link do jego dokumentów xxxD
Chwilę podpisywaliśmy na komentarze, ale zaraz dostał 3 warny z rzędu, później bana a za kilka godzin post został usunięty.

W Polsce jak w chlewie, kombinator, #!$%@?@ i złodziej kryci przez innych im podobnych. I weź tu coś kup.
Przy okazji pozdrowienia dla ścigacz.pl za brawurową akcje mode/administratorów i dla użytkowników prujących dupę do koleżki.

KONIEC

#motocykle #oszukujo #podludzie #xd
bolag - Historia ku przestrodze, dla wszystkich napaleńców.
Pamiętam jak kiedyś (~4 -...

źródło: comment_wPMtdjqbaxO6iuHnLAlduWKXKI1HRCaR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@bolag: dlatego jak widzę że 18 letnie Moto ma 15-25 tyś to tylko się zastanawiam czy ktoś kupił i nie jeździł czy był kręcony 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bolag: aż się zacząłem zastanawiać ile może mieć mój gienek z 1996 roku. Na liczniku 12k, w papierach że przyjechał 3 lata temu od niemca mając 7k, niby ma jeszcze oryginalne opony więc uj wie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArchDelux: racja mój błąd :) zawsze sam o to upominam a tu poprawianie błędów w telefonie wie lepiej co chciałem napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodziło o skrót tys = tysięcy
  • Odpowiedz
@qzer ale prosze o nie uogolnianie. Sporo jest ludzi ktorzy jezdza malo i bardzo malo. Sam tsk lata temu kupilem motocykl. Trraz koles z pracy ma jakiegos sciga wyczesanego i... Po prostu go ma. Jezdzi nim kilka razy w roku mysle ze kilkaset km nim robi.
  • Odpowiedz
Jak może się komuś podobać tak ohydny, obleśny i bez żadnego charakteru motocykl, jakim jest fazer


@File_not_found: nekedbike są ogólnie jak gama samochodowa fiata z lat 90 czyli wszystkie nijakie i wszystkie do siebie podobne. Natomiast fazer choć trochę się wyróżniał wśród konkurencji. Jak dla mnie na plus. Choć nie jest to wielki plus raczej plusik ale i tak wyglądał o 0,2 oceny lepiej (w skali 5-cio stopniowej) od konkurencji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@r0k0 nie mogłem się doczekać aż koleżka kupi :D chociaż bardziej podobał mi się 10 lat temu. Po nocach mi się snił xD
  • Odpowiedz
  • 0
Kilka lat temu kupowałem SV650S na gaźnikach (czyli roczniki 99-03). U jednego handlarza obejrzałem takie "cudo" z 30kkm przebiegu. Cud to był, że nie rozpadło się to od samego stania. Ulep taki, że bałem się zrobić jazdę próbną. Później kupiłem świeżo sprowadzoną ze Szwajcarii (po lekkim ślizgu), która miała 110kkm przebiegu, a wyglądała o niebo lepiej od tej z 30kkm. Przez 3 lata użytkowania zrobiłem 25kkm i nie miałem z nią żadnego
  • Odpowiedz