Wpis z mikrobloga

@tibun: Akurat średnie emerytury nie są w Polsce jakoś szczególnie niskie, a do tego dochodzi niski wiek emerytalny, także sorry - cudów nie będzie.

Podobnie z bronią z Izraela - nie kupujemy jej wcale zbyt wiele, ostatnio izraelskie firmy przegrywają w przetargach nawet gdy ich oferty wyglądają lepiej. Inna sprawa, że faktycznie na rzecz ofert z USA.

Co do VAT - masz jakiekolwiek podstawy, żeby twierdzić, że pieniądze ze spraw VATowskich
@Jan_K: Nie kupujesz bo nie wiesz. Myslisz ze ten kloaczny rzad cokolwiek nam mowi?
Co do VAT - zobacz sobie spolke o ktorej informowal Gadowski w jednym z jego wywiadow.
Nie kupujesz bo nie wiesz. Myslisz ze ten kloaczny rzad cokolwiek nam mowi?


@tibun: równie dobrze mogę powiedzieć, że rząd kupuje wszystko od trans czarnych rudych muzułmanów i argumentować to tym, że dowodów nie mam, ale rząd na pewno nic nam o tym nie mówi! Bardzo foliowy argument.
Nie kupujesz bo nie wiesz. Myslisz ze ten kloaczny rzad cokolwiek nam mowi?


@tibun: Ja nie kupuję? A co do meritum - robimy tajne zapasy broni, o której informacje nie wyciekają do ludzi i mediów? Gdyby tak było, to byłbym pod wrażeniem działań rządu i służb, serio. Obawiam się, że to jednak w naszych warunkach niemożliwe.
@Jan_K: Heh - no ja tez bardzo lubie sluzby i uwazam ze to one trzymaja ten kloaczny kraj razem, ale z drugiej strony wydaje mi sie ze oni tylko do nas sa tacy silni, a tak to obsrane kalesony i kupa gowna... Nie ufam tym pajacom z PiSdu jakos...