Wpis z mikrobloga

Mama dostała telefon z banku, bo były niejasności w wydatkach z karty. Pojechała, tam jej tłumaczyli, że co jakiś czas pobierane są niewielkie kwoty i kierowane do Anglii, jest ryzyko, że to scam jakiś, cyberataki, kradzieże

a to ojciec potajemnie jej kartą kupował wojowników w gierce online

xD

#gownowpis
  • 46
  • Odpowiedz
@dassem: ja sobie po prostu klikam - ale regularnie ;) kasy w to nie pakuję, cierpliwie gromadzę gemy na większy zakup, mam już 800 ;)
@MrKrisBas: to u nas szef i zastępca pilnują, by ludzie działali. Nie bijesz tytana to ostrzeżenie, za drugim razem wywalany z klanu :) ale jak ktoś np. jedzie na wakacji to pisze, że może nie mieć dostępu do neta przez tydzień to zawsze
  • Odpowiedz
u nas problem taki, że z 29 ludzi to stałych i aktywnych to jest może 10-15, reszta przychodzi, odchodzi i tak to się kręci na tym padole


@MrKrisBas: byłem w takim sojuszu i zmieniłem się #!$%@?łem strasznie, w tym grają wszyscy codziennie i jest zajebiście. Polecam zmienić. Ja swój znalazłem w na forum, ogłosili się że mają wolne sloty, więc się zgłosiłem i mnie przygarneli
  • Odpowiedz
ja sobie po prostu klikam - ale regularnie ;) kasy w to nie pakuję, cierpliwie gromadzę gemy na większy zakup, mam już 800 ;)


@RyzyKamil: ja wykupuję VIPa + czasami jakieś pakiety z gemsami gdy jest dobra okazja, największy to był chyba ze 3000 gemsów, wydałem już kilka ładnych stówek na tę grę i wydam więcej. Dobre są historię gdy się ludzie żalą na forum że wydali jednorazowo kilkaset dolców
  • Odpowiedz
empires & puzzles


@WujaAndzej: Ta gra to zło w czystej postaci, gram w to codziennie od półtora roku, to nawet nie jest pya2win to jest jeszcze wyższy poziom, to jest "pay a i tak cię wyruchamy" xD


  • Odpowiedz
to u nas szef i zastępca pilnują, by ludzie działali. Nie bijesz tytana to ostrzeżenie, za drugim razem wywalany z klanu :) ale jak ktoś np. jedzie na wakacji to pisze, że może nie mieć dostępu do neta przez tydzień to zawsze jest to uszanowane. W klanie głównie dorośli już ludzie


@RyzyKamil: u nas wszyscy pilnują się nawzajem. Jak ktoś nie może grać bo ma pogrzeb, ślub, wyjazd jakiś to
  • Odpowiedz
Serio łyknął ktoś zarzutkę że jakaś Halina w Banku zatrwożyła się nad małymi przelewami do UK z czyjegoś konta ?
  • Odpowiedz