Wpis z mikrobloga

Siema

Jakieś info czy na ps4 również będzie promocja na stasze? Jak tam wrażenia wśród stałych wyjadaczy poe, ekonomia sporo się różni? W końcu jest AH także niby wszystko powinno być tańsze.

Jak się wam gra? Mi bardzo dobrze, feeling praktycznie jak w diablo takze jest na prawdę gites ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps4 #pathofexile
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od kilku dni ostro męczę jedynie wersję PS4.

Ekonomia bardzo się różni, bo BARDZO mało osób może sprzedawać, a tym samym ilość przedmiotów jak chce się coś kupić jest często komicznie wręcz niska, a większość cen nie ma żadnego odzwierciedlenia w wartości przedmiotów. Wszystko chyba jest droższe niż na PC, a 10% ofert to exalty za wszystko co ma inny kolor niż biały.

Przyjemniej za to się kupuje, bo każda oferta musi zostać zaakceptowana bądź odrzucona jeśli nie chce się zostać zaspamowanym, więc nie zdarzyło mi się jeszcze ani razu żebym został zlany.

Denerwujące
  • Odpowiedz
@Annaroth: Na pewno będą, tylko ciekawe kiedy. Dobrze, że trzeba najpierw kupić ich walutę, dopiero potem można kupować stash czy ozdoby. Dzięki temu, mogę sobie robić dowolne promocje, bez ingerencji ze strony Sony.

Gra mi się rewelacyjnie. Tylko wkurza mnie przenoszenie przedmiotów w plecaku. Kwestia przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz