Wpis z mikrobloga

Nieogarnięty koparkowy zerwał dziś kabel telekomunikacyjny, prawdopodobnie należący do vectry. Chcę zapytać czy to ich kabel. Przełączają mnie już 6 raz między działem technicznym, działem obsługi klienta indywidualnego, działem obsługi klienta biznesowego i działem płatności. Co za dzbany xD
#vectra #budownictwo ##!$%@?
  • 53
  • Odpowiedz
@rozowatoxa kumpel który pracował w melioracji opowiadał że to norma. Raz nawet przebili główną magistralę wody w jednym miasteczku xD Większość tego co idzie pod ziemią jest faktycznie w innym miejscu albo nie ma w ogóle na mapie. Nikt tego nie sprawdza więc po co się męczyć z dokładną inwentaryzacją ¯\(ツ)
Kłopot pojawia się dopiero przy przecięciu linii. Generalnie jeśli czegoś nie ma na mapie zasadniczej albo jest w
  • Odpowiedz
@rozowatoxa: w mojej bylej firmie jakis inteligent kladl "kabel od internetu" tak zeby bylo bezpiecznie z zachowaniem redundancji. Jak bedzie awaria jednego kabla to przeciez mamy drugi!
No i ten ktos inteligetny pozwolil na to aby oba kable szly w ziemi w jednej rurze ochronnej. I kiedys koparka ucieli ta rure...oba kable poszly sie gryzc... :)
  • Odpowiedz