Wpis z mikrobloga

@pepies:
Dokładnie tak jak piszesz, jeżeli chodzi o liczby to u mnie przynajmniej wychodzi średnio 11000km/miesiąc a baki montujemy 1500l, około 3000 litrów wychodzi na taki przebieg. Jeżdżąc na zachód Europy normalne jest, że jak jest możliwość to tankuje się na fulla przed samą granicą, a na zachodzie najlepiej w Luksemburgu. Przykładowo w Niemczech na autohofach średnia cena paliwa = 1,30€ - 19% vat, w Luksemburgu 1,10€ - 17% vat.
Załóżmy
@Pan-Zly: niestety tirowcy to nie są intelektualiści, widocznie tak kradli paliwo że musiał podjąć tak drastyczne kroki, forma przekazu troszkę nie odpowiednią ale założenia jak najbardziej słuszne głupcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a to nie jest tak ze w każdym biznesie na świecie próbuje się maksymalizować zysk a różnica niemal1500 zł NA JEDNYM BAKU to #!$%@? oszczędności przy x ciężarówkach?


@pepies: jasna sprawa, tylko, że z tekstu wynika, że właściciel praktycznie zmusza do tego kierowców i nie dopuszcza tłumaczenia o niezależnych okolicznościach, w których nie można było tego paliwa zatankować, mało tego kosztami obciąża kierowców - co już w ogóle jest absurdem zważywszy
@rafal-heros: po pierwsze mówię tutaj o kierowcy który jeździ w dłuższe trasy (trasa do Rosji to jest pewnie koło tygodnia w trasie), taka osoba nie potrzebuje w Warszawie wynajmować pokoju bo wraca na weekend do siebie.
Po drugie 3k za pracę na wywrotce to chyba dla totalnego świeżaka ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@vostok: bo właściciel pewnie zna realia i nie rozumie jakie może być wytłumaczenie na nie zatankowanie auta na jednej z 30 stacji tuż przy granicy xD kierowcy to często ameby i "im się nie chciało" albo "był już zmeczony" i na takim jednym zmęczonym gość traci ponad kafla.
Zlecałem transporty, traciłem pieniądze, wiem jak można się #!$%@?ć, nie oczekujcie od niego kwiecistej mowy to prawdopodobnie prosty człowiek ale nadal jest szefem
@booYa_CTD Wszystko ok, ale na takie informacje to powinni robić spotkania w biurze albo na jakieś sali i rozmawiać o tym a nie jakąś dziwną atmosferę tworzyć. Mi się odechciewa od samego patrzenia wszystko jest lepsze od pracy w złej atmosferze i stresie...
Mają zalać zbiornik, zgodnie z prawem to mógłby jeszcze im kanister 5l kazać tankować. To nie ma nic wspólnego z przemytem.


@pepies: chyba dzbanie nie słyszałeś o przepisach celnych. na wakacje lecisz z walizką pełną fajek bo się zmieszczą?

ma prawo wymagać konkretnych rzeczy od swoich pracowników

@pepies: nie ma prawa nakłaniać pracowników do łamania prawa.