Wpis z mikrobloga

Jakie firmy we Wrocławiu klepią w C/C++? Szukam teraz nowej roboty i zauważyłem, że sporo mniejszych firm informację o otwartych stanowiskach umieszcza tylko u siebie na stronie, ew czasem na linkedin, o ile nie mają jakiegoś gigantycznego ciśnienia. Tylko żeby je wtedy znaleźć, to trzeba w ogóle wiedzieć o ich istnieniu (°°
#wroclaw #programowanie #cpp #praca
  • 15
  • Odpowiedz
@Arogancky: @Atraktor: W Nokii najtrudniejsza część zanim dostaniesz pracę to lekarz medycyny pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Atraktor: Firmy które znam: Tieto, Nokia, Credit Suisse, Trapeze, Siili, Denuvo, Opera, RED embedd, Global Logic, Infor, Dolby, i pewnie jeszcze duuuuuuuużo innych. Generalna rada, unikaj projektów maintenance'owych i dopytuj jakich narzędzi używają, ile mają testów itp
  • Odpowiedz
@b33zon: dzięki, właśnie mi chodzi o te "duuuużo innych"- bo jest masa małych firm, lub oddziałów, które robią ciekawe projekty, ale póki się nie ogłoszą na jakims nofluff, albo wypuszczą swojego rekrutera na linkedin i akurat na niego trafisz, to nawet nie masz szansy się do nich zgłosić
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: No i później jest efekt jak u mojego kupla w firmie- mają wakat, wrzucili ogłoszenie na swojej stronie i na linkedin i wielkie zdziwienie, że przez 2 miesiące mieli 1 kandydata. A o ich istnieniu wiem tylko dlatego, że kolega tam pracuje
  • Odpowiedz
@Atraktor: skąd masz takie słabe info? w moim zespole nie ma żadnego, z najbliższego otoczenia kilkuset osób jakieś pojedyńcze sztuki się kręcą.
Nie wiem ile oczekujesz, ja tu przychodziłem z 2 letnim stażem i wtedy dostałem 7k netto plus PKUP i inne dodatki
  • Odpowiedz
@Atraktor: Miałem jeszcze polecić Semihalf, ale dosłownie przed chwilą dostałem info, że nie wygląda to tak różowo jak rok temu... Projekty ciekawe, ale jako pracodawca bardzo słabo
  • Odpowiedz